Lasteaed

 
Harjumaa lasteaiad seisuga 13.09.2018
1
info@avl.ee; direktor@avl.ee;
2
3
Anija Valla Lasteaiad
info@avl.ee; direktor@avl.ee;
4
ardula@kose.ee;
5
6
arukylarukkilill@raasiku.ee;
7
8
kelvingila@gmail.com;
9
info@lillelapsed.ee;
10
pesa@pesa.ee;
11
paasupoeg@yahoo.com;
12
13
mikilasteaed@keila.ee;
14
rukkilill@rukkilill.eu;
15
vikerkaar@keila.ee;
16
lasteaed@kernu.edu.ee;
17
18
kiiu.lasteaed@kuusalu.ee;
19
Klooga Lasteaed

erika.elissaar@kloogakool.ee

20
kolga.lasteaed@kuusalu.ee;
21
Kose Lasteaed PäevaLill
info@kosela.ee;
22
kula@kose.ee;
23
24
25
Kuusalu Lasteaed Jussike
lasteaed.jussike@kuusalu.ee;
26
info@laagrilasteaed.ee;
27
direktor@lagedi.edu.ee;
28
alliksaar@pillerpall.edu.ee;
29
direktor@taaramae.edu.ee;
30
direktor@toruke.edu.ee;
31
direktor@6ie.edu.ee;
32
33
direktor@6ie.edu.ee;
34
Laulasmaa Kooli Klooga Lasteaed
35
Laulasmaa Kooli lasteaed
ulle.krabo@laulasmaakool.ee; info@laulasmaakool.ee;
36
Laulasmaa Kooli Lehola lasteaed           
erika.elissaar@kloogakool.ee; info@laulasmaakool.ee;
37
38
Lehola lasteaia Karjaküla lasteaiarühm
erika.elissaar@kloogakool.ee; info@laulasmaakool.ee;
39
Loksa Lasteaed Õnnetriinu
lasteaed@loksa.ee; kaire.kotkas@loksa.ee;
40
Loo Lasteaed Pääsupesa
loopesa@gmail.com;
41
Maardu Lasteaed Rukkilill
maardurukkilill@gmail.com;
42
Maardu Lasteaed Rõõm
noorte@hot.ee;
43
Maardu lasteaed Sipsik
lasteaed@maardusipsik.ee;
44
maie@viimsilasteaiad.ee;
45
Muuga.Lasteaed@gmail.com 
46
47
info@nolvakulasteaed.ee; merle.perm@sauevald.ee;
48
Oru Lasteaed Mesimumm
mesimumm@kose.ee;
49
lasteaed@padise.ee;
50
51
sipsik@laaneharju.ee;
52
53
riina.rosar@peetri.edu.ee; Kart.kullas@peetri.edu.ee; Luule.niinesalu@peetri.edu.ee;
54
kool@pikavere.edu.ee;
55
56
57
raasikula@raasiku.ee;
58
59
60
kirsiaed@ruilakool.ee;
61
Rummu Lasteaed Lepatriinu
62
paikesekild@sakuvald.ee;
63
eve.laiverik@sakuvald.ee;
64
65
66
Tabasalu lastehoid
tabasalulastehoid@harku.ee;
67
68
info@tulevikulasteaed.ee;
69
70
Vasalemma Lasteaed Sajajalgne
71
veskitammi.lasteaed@sauevald.ee;
72
kool@vihasoo.edu.ee;
73
74
aasmae.lasteaed@sauevald.ee;

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/