Lasteaed

 
  Harjumaa lasteaiad seisuga 01.04.2020 valdade kaupa
     
1 Aegviidu Lasteaed aegviidula@anija.ee; 
2 Anija Valla Lasteaiad info@avl.ee; direktor@avl.ee;
3 Tabasalu Lasteaed Tibutare kontakt@tibutare.edu.ee;
4 Tabasalu Teelahkme Lasteaed kontakt@teelahkme.ee;
5 Harku lasteaed kontakt@harkulasteaed.ee;
6 Rannamõisa lasteaed kontakt@rannamoisa.edu.ee;
7 Pangapealse Lasteaed direktor@pangapealselasteaed.ee;
8 Alasniidu Lasteaed kontakt@alasniidulasteaed.eu;
9 Tabasalu lastehoid tabasalulastehoid@harku.ee;
10 Loo Lasteaed Pääsupesa loopesa@gmail.com;
11 Kostivere Lasteaed lasteaed@kostilaps.ee; kaili@kostilaps.ee
12 Neeme Lasteaed pille.ellip@gmail.com;
13 Keila Lasteaed Miki miki@keilalasteaiad.ee;
14 Keila Lasteaed Vikerkaar vikerkaar@keilalasteaiad.ee;
15 Lee Lastepäevahoid Info@leegrupp.eu;
16 Keila Lasteaed Rukkilill rukkilill@rukkilill.eu;
17 Waldorflastehoid Läte lastehoid@late.ee; 
18 Pille perepäevahoid pilleriin63@yahoo.com;
19 Klooga Lasteaed info@kloogakool.ee; 
20 Kiili lasteaed lasteaed@kiilivald.ee; maibi.rikker@kiilivald.ee;
21 Kose Lasteaed PäevaLill info@kosela.ee;
22 Oru Lasteaed Mesimumm mesimumm@kose.ee;
23 Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool kula@kose.ee;
24 Ardu Lasteaed ardula@kose.ee;
25 Kuusalu Lasteaed Jussike lasteaed.jussike@kuusalu.ee;
26 Kiiu Kiigepõnni Lasteaed kiiu.lasteaed@kuusalu.ee;
27 Kolga Lasteaed kolga.lasteaed@kuusalu.ee;
28 Vihasoo Lasteaed-Algkool kool@vihasoo.edu.ee;
29 Laulasmaa Kooli lasteaed ulle.krabo@laulasmaakool.ee; info@laulasmaakool.ee;
30 Laulasmaa Kooli Klooga Lasteaed erika.elissaar@kloogakool.ee;
31 Laulasmaa Kooli Lehola lasteaed             erika.elissaar@kloogakool.ee; info@laulasmaakool.ee;
32 Lehola lasteaia Karjaküla lasteaiarühm erika.elissaar@kloogakool.ee; info@laulasmaakool.ee;
33 Padise lasteaed lasteaed@padise.ee;
34 Paldiski Lasteaed Naerulind naerulind@naerulind.edu.ee;
35 Paldiski Lasteaed Sipsik direktor@lasipsik.edu.ee;
36 Rummu Lasteaed Lepatriinu signe.vaikla@lalepatriinu.edu.ee;
37 Vasalemma Lasteaed Sajajalgne tiiu@sajajalgne.edu.ee;
38 Loksa Lasteaed Õnnetriinu lasteaed@loksa.ee; 
39 Maardu Lasteaed Rukkilill maardurukkilill@gmail.com;
40 Maardu Lasteaed Rõõm noorte@hot.ee;
41 Maardu lasteaed Sipsik lasteaed@maardusipsik.ee;
42 Muuga Lasteaed info@muugalasteaed.ee;
43 Pikavere Mõisakool kool@pikavere.edu.ee;
44 Aruküla lasteaed Rukkilill arukylarukkilill@raasiku.ee;
45 Raasiku lasteaed Oravake raasikula@raasiku.ee;
46 Aruheina lasteaed direktor@assaku.edu.ee;
47 Assaku Lasteaed direktor@assaku.edu.ee;
48 Lagedi Lasteaed direktor@lagedi.edu.ee;
49 Peetri Lasteaed riina.rosar@peetri.edu.ee; Kart.kullas@peetri.edu.ee; Luule.niinesalu@peetri.edu.ee;
50 Lasteaed Pillerpall alliksaar@pillerpall.edu.ee;
51 Lasteaed Taaramäe direktor@taaramae.edu.ee;
52 Lasteaed Tõruke direktor@toruke.edu.ee;
53 Lasteaed Uuesalu direktor@6ie.edu.ee;
54 Võsukese lasteaed direktor@v6suke.edu.ee;
55 Lasteaed Õie direktor@6ie.edu.ee;
56 Saku Lasteaed Päikesekild paikesekild@sakuvald.ee;
57 Saku Lasteaed Terake eve.laiverik@sakuvald.ee;
58 Kurtna Kool- Lasteaed kurtnakool@sakuvald.ee; kaire.oks@sakuvald.ee;
59 Saue Lasteaed Midrimaa info@sauemidrimaa.ee;
60 Laagri Lasteaed info@laagrilasteaed.ee;
61 Nõlvaku Lasteaed  info@nolvakulasteaed.ee; merle.perm@sauevald.ee;
62 Tuleviku Lasteaed info@tulevikulasteaed.ee;
63 Veskitammi Lasteaed veskitammi.lasteaed@sauevald.ee;
64 Ääsmäe Lasteaed  aasmae.lasteaed@sauevald.ee;
65 Riisipere Lasteaed  info@riisiperelasteaed.ee;
66 Kernu Põhikooli Haiba lasteaed Riisikas kernu@kernukool.ee;
67 Ruila Põhikooli Laitse lasteaed Kirsiaed  kirsiaed@ruilakool.ee;
68 Turba Kool kool@turbakool.ee; 
69 MLA Viimsi Lasteaiad maie@viimsilasteaiad.ee;
70 Eralasteaed Lillelapsed info@lillelapsed.ee;
71 Eralasteaed Pääsupoeg paasupoeg@yahoo.com;
72 Lasteaed Väike Päike lasteaed@lasteklubi.ee;
73 Eralasteaed Kelvingi Lasteaed kelvingila@gmail.com;
74 Püünsi Kooli lasteaed triinu@pyynsi.edu.ee;
75 Eralasteaed Põnnipesa pesa@pesa.ee;

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/