Büroo

Sirge tn 2

10 618 Tallinn

tel. 615 0352

E-post: info@hol.ee

reg nr. 80195199

KM reg nr. EE101356705

Büroo on avatud

E - N 9:00-17:00

R 9:00-14:00

HOL büroo töötajad
Joel Jesse
Tegevdirektor
joel.jesse@hol.ee
+372 615 0355
+372 505 8978
Külliki Aero
Juhiabi-haldusnõunik
kylliki.aero@hol.ee
+372 615 0352
Kristjan Kenapea
Jurist
kristjan.kenapea@hol.ee
+372 615 0365
Ene Millert
Raamatupidaja
ene.millert@emovl.ee
+372 615 0353
+372 51 42246
Ruth Jürisalu
Kultuurinõunik
ruth.jyrisalu@hol.ee
+372 615 0356
+372 50 87808
Maria Mägar
Haridusnõunik
maria.magar@hol.ee
+372 615 0371
+372 56 676660
Kaarel Kose
Väliskoostöö nõunik
kaarel.kose@hol.ee
+372 615 0370
+372 52 08480
Tiina Beldsinsky
Arengunõunik
tiina.beldsinsky@hol.ee
+372 615 0370
+372 53 913295
Kerli Vilk
Rahvatervise nõunik
kerli.vilk@hol.ee
+372 615 0350
+372 53 301747
Maie Liblik
Siseturvalisuse nõunik
maie.liblik@hol.ee
+372 615 0350
+372 53 488786
Maret Välja
Kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) peaspetsialist
maret.valja@hol.ee
+372 50 77450
Merike Hallik
HOL büroo ruumides tegutseb Rahvakultuuri Keskuse Harjumaa rahvakultuurispetsialist
merike.hallik@hol.ee
+372 615 0356
+372 53 428822

Sündmustekalender

   veebruar
2018
  
E
T
K
N
R
L
P
 
 
 
http://www.hol.ee/oppetoad-abc

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/