Sündmustekalender

Harjumaa 6. klasside ingliskeelne videokonkurss

Kuupäev: 10.03.2020
Kell: 10:00
Tüüp: opilasyritus
Liik: maakondlik
Omavalitsus: Kiili vald
Korraldaja: Teema: A Modern Fairy Tale.
Tööde esitamise tähtaeg on 10. märts 2020.
Konkursi tulemused selguvad 18. märtsil 2020.

Kultuuriministeerium on 2020. aasta kuulutanud digikultuuri aastaks. Seda korraldatakse eesmärgiga siduda noori ja meie elavat kultuuri. On ju digikultuur just praeguste noorte meedium ja töövahend.
Seetõttu kutsume noori üles osalema videokonkursil, mille teema seob nii minevikku kui olevikku. See annab võimaluse luua ja improviseerida, jäljendada ja parodeerida ning teha esimene katsetus filmimaailmas.

Ootame koolidest kuni 7-liikmelisi meeskondi, kes esitavad inglise keeles oma visiooni mõnest tuntud muinasjutust või hoopis loovad uusi muinasjutte.
Konkursil osalemise registreerib juhendav õpetaja järgmise lingi kaudu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjdYb04f6CM2jdv880y9sRjiuHxZqGbVonDiZ-jSLDiyLFTQ/viewform

Konkursil osaleva video pikkus võib olla vahemikus 3-5 minutit. See peab olema mp4 või mov formaadis ja kasutatav Google Drive keskkonnas üles laadimiseks ja vaatamiseks.
Filmis tohib kasutada ainult selle konkursi jaoks tehtud originaalfilmi ja järeltiitrites peab olema viidatud kasutatud muusikale/helile. Filmida horisontaalvaates mitte vertikaalvaates.
Igalt koolilt ootame konkursile ühte videot.
Video saatmisega annab osaleja korraldajale nõusoleku avaldada video konkursi lõppüritusel, kuhu on kutsutud konkursil ära märgitud koolide filmimeeskonnad koos juhendajaga.
Videod võib üles laadida youtube.com või Google drive keskkonda ja edastada lingina korraldajatele. Oluline, et seadetes oleks märgitud video ka teistele nähtavaks mitte privaatseks. Video link palun edastada e-posti aadressile: konkurss@kiili.edu.ee

Konkursi tulemused avaldatakse 18. märtsil 2020 kinoüritusel kinos Artis, kus osalevad äramärgitud tööde meeskonnad koos juhendajatega.
Täpsem info saadetakse enne lõpuüritust.
Korraldaja organisatsioon: Triinu Tischler
Kiili Gümnaasium
triinu.tischler@kiili.edu.ee

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/