Uudised

  • Eesti regionaaltasandile soovitakse leida parim haldusmudel

    18. juuni 2019

    Harjumaa Omavalitsustel Liit allkirjastas Tallinna Ülikooliga töövõtulepingu Eesti regionaaltasandi arengu analüüsi koostamiseks. Töö eesmärk on leida sobivad lahendused regionaaltasandi ülesannete täitmiseks. Analüüs käsitleb regionaaltasandi tuleviku sotsiaalmajanduslikke ja rakenduslikke alternatiive ning teeb otsustajatele ettepanekuid sobivaima mudeli valikuks.

  • Harjumaa Aasta Õpetaja nominendid galale „Eestimaa õpib ja tänab“ on valitud

    17. juuni 2019

    Haridus- ja Teadusministeeriumil on au tunnustada Aasta Õpetaja galal “Eestimaa õpib ja tänab” haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kelle viimase kolme aasta töö on teistele eeskujuks, kes panustavad õppurite arengu toetamisse, koostöösse ning uueneva õpikäsituse elluviimisesse õppeasutustes.

  • Harjumaa parimate koolilõpetajate tunnustamine

    14. juuni 2019

    Harjumaa Omavalitsuste Liit kutsus tunnustamiseks ja tänamiseks Harjumaa parimad koolilõpetajad koos klassijuhatajatega ning aineolümpiaadide parimad koos juhendajatega Eesti Tervishoiu Muuseumi 11. juunil 2019

  • Harjumaa 2019. aasta kaunimad kodud on selgunud

    12. juuni 2019

    1997. aasta emadepäeval kuulutas Vabariigi President Lennart Meri välja kodukaunistamise aasta, millega taastati 1935. aastal algatatud üle-eestiline kodukaunistamise alane liikumine. Liikumise üldiseks eesmärgiks on ühise korrastatud, otstarbekalt planeeritud ja kauni elukeskkonna loomine.

  • Andre Sepp allkirjastas Euroopa Väinade Initsiatiivi koostöömemorandumi

    16. mai 2019

    Harjumaa Omavalitsuste Liit kuulub nüüd ametlikult koostöövõrgustikku Euroopa Väinade Initsiatiiv (ESI). 14.05.19 allkirjastas HOL esimees Andre Sepp Prantsusmaal Boulougne-sur-Mer’is Euroopa Väinade Initsiatiivi koostöömemorandumi. Harjumaa Omavalitsuste Liit ja Uusimaa Liit esindavad Soome lahe piirkonda.

  • XXIV Harju Maakaitsepäev toimub 23. juunil Anija vallas, Aegviidus

    3. mai 2019

    Maakaitsepäev on võidupüha ja Võnnu lahingu aastapäeva tähistamisega ühendatud isamaaline üritus. Esimene Harju Maakaitsepäev toimus 23. juunil 1996 Rae vallas.

  • Harjumaa Omavalitsuste Liit kuulutas välja Eesti regionaaltasandi arengu analüüsi riigihankele ning kutsub esitama pakkumusi

    28. märts 2019

    Eesti regionaaltasandi arengu analüüsi projekt viiakse läbi koostöös Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu, SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse, Järvamaa Omavalitsuste Liidu, Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu, Tartumaa Omavalitsuste Liidu, SA Võrumaa Arenduskeskuse ja SA Valgamaa Arenguagentuuriga „Kohaliku ja regionaalse arendusvõimekuse meetmest“ kaasrahastatud projekti „Eesti regionaaltasandi arengu analüüs“ raames. Projekti kaasrahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest. Tellitava töö eeldatav kogumaksumus on 47 000 eurot koos käibemaksuga.

  • Harjumaal uuritakse, kuidas suurendada trammiliikluse ulatust Tallinna äärealadele

    26. veebruar 2019

    Täna allkirjastati Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis Tallinna ja Harjumaa kergrööbastranspordi teostatavus- ja tasuvusanalüüsi leping, eesmärgiga luua saastevaba ja parim võimalik ühistranspordi korraldus pendelrände tulipunktidega.

  • Arvo Pärt sai Harjumaa aukodanikuks

    21. veebruar 2019

    Harjumaa Omavalitsuste Liit andis Arvo Pärdile üle Harjumaa aukodaniku teenetemärgi. Aukodaniku teenetemärgiga tunnustatakse Harjumaaga kaua seotud olnud Arvo Pärdi pikaajalist ja harukordselt silmapaistvat loomingulist tegevust.

  • Kooriühing jagas välja koori- ja puhkpillimuusika aastapreemiad

    28. jaanuar 2019

    Aasta toetajad 2018 olid Harjumaa Omavalitsuste Liit, kes toetas mitmeid muusikasündmusi ja Kultuuriministeerium, kes toetas festivali EUROPA CANTAT korraldamist.

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/