Uudised

 • Kogukondliku turvalisuse 2020. aasta Harjumaa toetusvoor on avatud

  31. juuli 2020

  Taotluste esitamise tähtaeg Harjumaa toetusvooru on 1. september 2020. Kogukondliku turvalisuse toetusprogrammi eesmärgiks suurendada kogukondlikku algatust turvalise elukeskkonna kujundamises lähtudes siseturvalisuse valdkonna arengukavadest ja strateegiatest.

 • Harjumaa 2020. aasta kaunimad kodud on selgunud

  9. juuli 2020

  Konkursil „Eesti kaunis kodu“ valiti välja tänavused Harjumaa kauneimad kodud. Kuna kodu on palju laiema tähendusega, kui ainult maja ja koduaed, siis hõlmab konkurss peale traditsiooniliste kodude ka avaliku ruumi objekte (asutused ja ettevõtted, koolid, lasteaiad, spordi- ja mänguväljakud, pargid jne). Konkursil hinnatakse terviklikku ruumimõju - koha omapärast tulenevate võimaluste kasutusoskust, sobivust keskkonda, omanäolisust, haljastust ning väikevorme.

 • Eesti regionaalse arengu väljakutsed ning võimalikud tulevikutrendid

  17. juuni 2020

  17.06.2020 toimus Riigikogus kollokvium teemal Eesti regionaalse arengu väljakutsed ning võimalikud tulevikutrendid. Kollokviumil esinesid Riigikogu esimees Henn Põlluaas, Riigikogu esimene aseesimees Helir-Valdor Seeder, Riigikogu rahanduskomisjoni esimees Aivar Kokk, maaeluminister Arvo Aller, riigihalduse minister Jaak Aab, Riigikogu õiguskomisjoni esimees Jaanus Karilaid, Tallinna Ülikooli rektor Tiit Land, MTÜ Polis president Sulev Lääne, Harjumaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees ja Raasiku vallavanem Andre Sepp, Eesti Linnade ja Valdade Liidu direktor Veikko Luhalaid, valdkonna teadlased ja eksperdid.

 • Võidupüha tähistamine Harju maakonnas

  16. juuni 2020

  Vaata ülekannet Eesti Vabariigi võidupüha tähistamisest Harjumaal, Jüri kirkuaias