KOV-de haridusspetsialistid

 

Omavalitsus Nimi Amet e-post
Anija vald Marge Raja Abivallavanem marge.raja@anija.ee
Harku vald Kristi Villand Juhataja Kristi.Villand@harku.ee
Harku vald Reelika Lõhmus Haridusspetsialist Reelika.Lohmus@harku.ee
Harku vald Krista Dreger Kultuuri-, spordi- ja noorsootööspetsialist Krista.Dreger@harku.ee
  Berit Israel spetsialist Berit.Israel@harku.ee
Jõelähtme vald Carmen Viherpuu abivallavanem carmen.viherpuu@joelahtme.ee
Keila linn Terje Rämmel haridusnõunik terje.rammel@keila.ee
Keila linn Kristel Kõrvits  haridusspetsialist kristel.korvits@keila.ee 
Kiili vald Gertrud Kaljuvee Vallavanema nõunik kultuuri-, hariduse- ja noorsootöövaldkonnas gertrud.kaljuvee@kiilivald.ee
Kose vald Kadri Tiis abivallavanem hariduse ja kultuuri alal kadri@kose.ee
Kuusalu vald Anu Kirsman haridus- ja lastekaitsespetisalist anu.kirsman@kuusalu.ee
Lääne-Harju vald Milvi Brokko Hariduse peaspetsialist milvi.brokko@laaneharju.ee
  Merle Kodu  HEV- ja nõustamisspetsialist linda.bauvald@laaneharju.ee
  Linda Maisväli huvitegevus-ja noorsootööspetsialist   
Lääne-Harju vald Valeria Siminko Haridusspetsialist valeria.siminko@laaneharju.ee
Lääne-Harju vald Hestia Rindla abivallavanem hestia.rindla@laaneharju.ee
Loksa linn Hilleri Treisalt abilinnapea hilleri.treisalt@loksa.ee
Maardu linn Anastassia Valužina Abilinnapea anastassia.valuzina@maardu.ee
Maardu linn Vaido Niinesalu juhataja vaido.niinesalu@maardu.ee
Maardu linn Albina Shabanova Noorsootöö spetsialist  albina.noorlind@maardu.ee
Raasiku vald Juta Asuja hariduse-, kultuuri- ja spordiosakonna juhataja juta.asuja@raasiku.ee
Rae vald Jens Vendel abivallavanem jens.vendel@rae.ee
Rae vald Marju Randlepp  hariduse peaspetsialist marju.randlepp@rae.ee
Rae vald Kai Lasn hariduse nooremspetsialist kai.lasn@rae.ee
Saku vald Heli Veersalu hariduse peaspetsialist heli.veersalu@sakuvald.ee
Saku vald     merlin.seervald@sakuvald.ee
Saue vald Andres Kaarmann abivallavanem andres.kaarmann@sauevald.ee
Saue vald Margit Ots haridusspetsialist margit.ots@sauevald.ee
Saue vald Lily Roop haridusspetsialist lily.roop@sauevald.ee
Saue vald Helen Veensalu erivajadustega laste spetsialist helen.veensalu@sauevald.ee
Saue vald Birgit Tammjõe-Tulp Saue VV haridusosakonna juhataja birgit@sauevald.ee
Saue vald Anne Vainu haridus- ja tervisedendusspetsialist anne.vainu@sauevald.ee
Viimsi vald Annika Vaikla abivallavanem annika.vaikla@viimsivv.ee
Viimsi vald Ermo Mäeots Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja ermo.maeots@viimsivv.ee
Viimsi vald Kadi Bruus Haridus- ja noorsootöö peaspetsialist kadi.bruus@viimsivv.ee
Viimsi vald Aet Tampuu Üldhariduse vanemspetsialist aet.tampuu@viimsivv.ee
Viimsi vald Svetlana Kubpart Alushariduse vanemspetsialist svetlana.kubpart@viimsivv.ee

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/