Liivide etlusvõistluse Harjumaa voor

Kuupäev: 11.03.2020
Kell: 11:00
Koht: Kose Kultuurikeskuse väikeses saalis (Hariduse 2)
Lae alla CSV
Nimi Perenimi Telefon E-post Firma Postistioon Kool Klass Töökeel Juhendaja/Õpetaja nimi Õpetaja E-mail Õpetaja telefon Saatja Õpetaja Õpetaja, kes jääb töid parandama
Nele Senin Saue Kernu Põhikool 3.klass Eesti Nele Maide nele.maide@gmail.com 56857942 Marek Männik Reet Lehtmaa
Nele Senin Saue Kernu Põhikool 3.klass Eesti Nele Maide nele.maide@gmail.com 56857942 Marek Männik Reet Lehtmaa
Birgit Moks Kuusalu - Kolga Kool 6. eesti Terje Varul terje.varul@kolga.edu.ee - Kaidi Almet -
Pille-Riin Plakk Kuusalu - Kolga Kool 6. eesti Terje Varul terje.varul@kolga.edu.ee - Kaidi Almet -
Johann Lillenberg Kuusalu - Kolga Kool 2. eesti Kaidi Almet kaidi.almet@kolga.edu.ee 6213878 Kaidi Almet -
Laura Maria Rohi Kuusalu - Kolga Kool 6. eesti Terje Varul terje.varul@kolga.edu.ee 6213878 Kaidi Almet -
Kädi Ülle Kuusalu - Kolga Kool 6. eesti Terje Varul terje.varul@kolga.edu.ee 6213878 Kaidi Almet -
Sirli-Marit Sikka Kuusalu vald - Kolga Kool 9. eesti Terje Varul terje.varul@kolga.edu.ee 6213878 Kaidi Almet -
Susanna Avioja Saue vald Ruila Põhikool 8. kl eesti Rita Pöör rita.poor@ruilakool.ee 5055413 Lea Tikenberg-Rulli Lea Tikenberg-Rulli
Robin Metsis Kose vald Kose Gümnaasium 5.c eesti Natalja Liit natalja.liit@kose.edu.ee 58364254 Natalja Liit Natalja Liit
Marken Pavel Kose Kose Gümnaasium 10 eesti Mairi Lember mairi@kose.edu.ee 5211014 - -
Kristel Liiv Kose vald Kose Gümnaasium 7.b eesti Natalja Liit natalja.liit@kose.edu.ee 58364254 Natalja Liit Natalja Liit
Robert Uustalu Kose vald Kose Gümnaasium 6.c eesti Natalja Liit natalja.liit@kose.edu.ee 58364254 Natalja Liit Natalja Liit
Artur Rass Harku vald Vääna Mõisakool 5. eesti Leena Valend leena.valend@vaanakool.edu.ee 6749127 Tiina Savisaar ei
Joosep Iljas Harku vald Vääna Mõisakool 5. eesti Leena Valend leena.valend@vaanakool.edu.ee 6749127 Tiina Savisaar ei
Jakob Daniel Kuusk Harku vald Vääna Mõisakool 5. eesti Leena Valend leena.valend@vaanakool.edu.ee 6749127 Tiina Savisaar ei
Meriliis Kivimägi Viimsi - Viimsi Kool 9 F eesti keel Signe Kivimägi signe.kivimagi@gmail.com 55525823 - -
Kristelle Uus Rae - Peetri Lasteaed-Põhikool 6.kl eesti Margus Abel margus.abel@peetri.edu.ee 5063438 Margus Abel -
Lisete Štšerbakov Rae vald Juhan Liiv "Sügisene kodu", Ene Mihkelson "Ahasveeruse uni". Lagedi Kool 8. klass eesti Maris Lind maris.lind@lagedi.edu.ee 5520858 Maris Lind Maris Lind
Agneta Kolmrist Saue Kernu Põhikool 3. klass Eesti Nele Maide nele.maide@gmail.com 56857942 Nele Maide Nele Maide
Nele Senin Saue Kernu Põhikool 3.klass Eesti Nele Maide nele.maide@gmail.com 56857942 Nele Maide Nele Maide
Valter Teivejõe Kose vald - Kose Gümnaasium 6.B eesti Angela Heinsaar-Talimaa angela.heinsaar@kose.edu.ee 5083922 Angela Heinsaar-Talimaa -
Tähte Paalaroos Keila linn Keila Kool 10. eesti Tiina Murdla tiina.murdla@keilakool.ee 5244643 Mary Vaher -
Kriselda Kisel Keila linn Keila Kool 9. eesti Tiina Murdla tiina.murdla@keilakool.ee 5244643 Mary Vaher -
Emili Kelle Viimsi - Viimsi Gümnaasium 11 eesti Külli Täht kylli.taht@vgm.edu.ee 53541676 Ingrid Hermet -
Johanna Hanioja Viimsi - Viimsi Gümnaasium 11 eesti Külli Täht kylli.taht@vgm.edu.ee 53541676 Ingrid Hermet -
Liisa Veski Viimsi - Viimsi Gümnaasium 10 eesti Külli Täht kylli.taht@vgm.edu.ee 53541676 Ingrid Hermet -
Marta Toomsalu Viimsi - Viimsi Gümnaasium 10 eesti Külli Täht kylli.taht@vgm.edu.ee 53541676 Ingrid Hermet -
Maria Nicole Garanža Keila Keila Kool 5.b eesti Kati Mosen kati.mosen@keilakool.ee 51947442 Mary Vaher -
Mariann Reis Keila Keila Kool 5.b eesti Kati Mosen kati.mosen@keilakool.ee 51947442 Mary Vaher -
Lisette Tarto Keila Keila Kool 6. klass Eesti keel Karina Kirisberg karina.kirisberg@keilakool.ee 53442208 Mary Vaher Ei ole.
Evolet Vaher Keila linn Keila Kool 4.c eesti keel Mary Vaher mary.vaher@keilakool.ee - Mary Vaher -
Meribel Ebber Lääne-Harju Paldiski Põhikool 5 eesti Erika Kaljusaar ekaljusaar@gmail.com 53363124 Erika Kaljusaar ei ole
Roosa-Angeelika Antonov Lääne-Harju Paldiski Ühisgümnaasium 12 eesti Erika Kaljusaar ekaljusaar@gmail.com 53363124 Erika Kaljusaar ei ole
Rando Vilbiks Kose vald Kose Gümnaasium 12. kl Eesti Ave Oja aveoja@gmail.com 56498880 Ave Oja Ave Oja
Oto-Ben Karjamaa Kose vald Kose Gümnaasium 9. kl Eesti Ave Oja aveoja@gmail.com 56498880 Ave Oja Ave Oja