Inglise keele õpetajate töökoosolek

Kuupäev: 27.08.2019
Kell: 11:00
Koht: Omavalitsusmaja Sirge 2, 1. korruse saal
Lae alla CSV
Nimi Perenimi Telefon E-post Firma Postistioon
Nella Ploovits 5548747 nella.ploovits@gmail.com Kose Gümnaasium
Lilian Raspel 5065547 lilian@haabneeme.edu.ee Haabneeme Kool
Timofey Abuchev 59053845 timofey.abuchev@gmail.com Kose Gümnaasium
Kirsti Saluäär 5212502 kirsti.saluaar@arukyla.edu.ee Aruküla Põhikool
Liina Raudla 5211388 liina@kuusalu.edu.ee Kuusalu Keskkool
Marlene Timmi Timmi 5262871 marlene.timmi@gmail.com Jüri Gümnaasium
Ivika Jegis 55524679 ivika.jegis@arukyla.edu.ee Aruküla Põhikool
Anu Ruus 5175198 Anu.ruus@alavere.edu.ee Alavere Põhikool
Kristi Läänesaar 56646942 kristilaanesaar@saue.edu.ee Saue Gümnaasium
Jaan Kuks 56910409 jaan.kuks@gmail.com Saku Gümnaasium
Roksana Faizova 5579166 fairoxanne@gmail.com Maardu Gümnaasium
Anna Judson 53046650 Anna.judson@saku.edu.ee Saku Gümnaasium
Reet Noormaa 5021320 reet.noormaa@gmail.com Kernu Põhikool
Margarita Kalenik 58071767 margarita.kalenik@hotmail.com Paldiski Ühisgümnaasium
Leena Valend 5656 5454 leena.valend@vaanakool.edu.ee Vääna Mõisakool
Kristi Külljastinen 55913331 kristikylljastinen@gmail.com Jüri Gümnaasium
Eve Palm 56619567 evepalm@hotmail.com Viimsi Gümnaasium
Ingrid Imelik 5207689 ingrid.imelik@vgm.edu.ee Viimsi Gümnaasium
Kaitel Poobus Poobus 55969300 kaitelp@gmail.com Viimsi Gümnaasium
Kristel Chambers 55619145 kristel.chambers@laulasmaakool.ee Laulasmaa Kool
Aivi Margus 55689381 aivi.margus@laagrik.edu.ee Laagri Kool
Karoline Säde 58194433 karoline.sade@keilakool.ee Keila Kool Puudub