Muusikaolümpiaadi piirkonnavoor

Kuupäev: 17.02.2018
Kell: 10:00
Koht: Keila Kool
Lae alla CSV
Nimi Perenimi Telefon E-post Firma Postistioon Kool Klass Töökeel Juhendaja/Õpetaja nimi Õpetaja E-mail Õpetaja telefon Saatja Õpetaja Õpetaja, kes jääb töid parandama
Viktoria Djomina Harjumaa Maardu Gümnaasium 8 vene Darja Selivanova darja.selivanova@gmail.com 5249907 Darja Selivanova Darja Selivanova
Pärle Paalaroos Keila linn ei ole Keila Kool 11.klass eesti keel Anu Matteus anu.matteus@keilakool.ee 5049008 Anu Matteus ei ole
Tähte Paalaroos Keila linn ei ole Keila Kool 8.kl. eesti keel Anu Matteus anu.matteus@keilakool.ee 5049008 Anu Matteus ei ole
Emili Järv Saku vald Õpilane on haige, kui terveneb lähiajal ja on veel võimalik retsensiooni saata, siis õpilane osaleb. Saku Gümnaasium 11 Eesti Inga Nurme inga.nurme@sakuvald.ee 50 43 498 Inga Nurme Inga Nurme
Emma Victoria Talvik Jõelähtme vald Loo Keskkool 8 eesti Aive Skuin aive.skuin@lookool.ee 5526773 Aive Skuin vajadusel aitan
Anni Petron Rae vald Puudub Lagedi kool 9. klass Eesti keel Mari Soone mari.soone@lagedi.edu.ee 55688552 Mari Soone Ei ole
Miia Eliise Sarapuu Kose Vald Kose Gümnaasium 9a eesti keel Heli Sepp heli.sepp@mail.ee 55590076 Heli Sepp ei ole
Sandra Riivik Harku - Tabasalu Ühisgümnaasium 8 eesti Piret Puusta piret.puusta@tyg.edu.ee 5271273 - -
Martin Pajumaa Harku - Tabasalu Ühisgümnaasium 7 eesti Piret Puusta piret.puusta@tyg.edu.ee 5271273 - -
Arabella Vallsalu Lääne-Harju vald Paldiski Põhikool 8. klass eesti Margus Minn nnim.sugram@gmail.com 5087646 Margus Minn Margus Minn
Susanna Saluste Viimsi vald Viimsi Keskkool 8B eesti Rines Takel rines@viimsi.edu.ee 5114079 Rines Takel ei ole
Maria Rander Viimsi vald Viimsi Keskkool 9B eesti Rines Takel rines@viimsi.edu.ee 5114079 Rines Takel ei ole
Eliise Kiisler Saue vald/ Saue linn - Saue Gümnaasium 7C eesti keel Kadi Kaja, Grete Põldma kadikaja@gmail.com 56497703 Kadi Kaja Grete Põldma