Harjumaa vene keele õpetajate metoodiline õppepäev „Õpetajalt õpetajale“ EI TOIMU !

Kuupäev: 23.03.2020
Kell: 14:00
Koht: Aruküla Põhikool
Lae alla CSV
Nimi Perenimi Telefon E-post Firma Postistioon
Valeria Klimova 56864403 well4593@gmail.com Kiili Gümnaasium
Inga Kurvits 56459324 kurvitsinga@gmail.com Padise Põhikool
Rea Meybaum 53330392 rea.meybaum@jyri.edu.ee Jüri Gümnaasium
Marina Feinman 56260333 marinafeinman@gmail.com Oru Põhikool
Olga Nikiforova 58049551 Ozasenta@gmail.com Kurtna kool
Silvi Paramonova 58340736 silvi.paramonova@lagedi.edu.ee Lagedi Kool
Irina Jadonist 55633985 irina.jadonist@kostivere.edu.ee Kostivere Kool
Michelle-Natali Omeljantsuk 51911719 michelle.omeljantsuk@gmail.com Randvere kool
Valeria Ternovski 58175083 valeria.ternovski@jyri.edu.ee Jüri gümnaasium
Eva Viidemann 53404454 eva.viidemann@jyri.edu.ee Jüri Gümnaasium pole
Svetlana Soosalu Soosalu 5254115 sveta8@gmail.com Lagedi Kool