Matemaatikaolümpiaad 4.-6. klassidele

Kuupäev: 06.03.2020
Kell: 11:30
Koht: Keila Kool
Lae alla CSV
Nimi Perenimi Telefon E-post Firma Postistioon Kool Klass Töökeel Juhendaja/Õpetaja nimi Õpetaja E-mail Õpetaja telefon Saatja Õpetaja Õpetaja, kes jääb töid parandama
Luise Mölder Anija Kehra 6.B eesti Merilin Presmann merilin.presmann@kehra.edu.ee 5149607 Laura Lass ei ole
Henri-Laur Leissoo Rae vald Lagedi Kool 5b eesti Eva Koppen eva.koppen@lagedi.edu.ee - Ehtela Sädem -
Kaisa Salumäe Rae vald Lagedi Kool 4 eesti Kaie Väinsalu kaie.vainsalu@lagedi.edu.ee 5106453 Ehtela Sädem -
Franz Markus Jürimaa Rae vald Lagedi Kool 5a eesti Carmen Pilve carmen.pilve@lagedi.edu.ee 56668117 Carmen Pilve -
Oliver Pääsuke Jõelähtme vald Loo Keskkool 5 eesti keel Kristine Teder kristine.teder@gmail.com 56703003 Riin Järvala Riin Järvala
Otto Arro Jõelähtme vald Loo Keskkool 5 eesti keel Kristine Teder kristine.teder@gmail.com 56703003 Riin Järvala Riin Järvala
Anet Hannus Anija Kehra Gümnaasium 6 Eesti Merilin Presmann merilin.presmann@kehra.edu.ee 5149607 Merilin Presmann Merilin Presmann ( ei ole veel kinnitatud koolisiseselt)
Stella Morris Anija Stell on registeeritud, kui varuna. Kehra Gümnaasium 5 Eesti Merilin Presmann merilin.presmann@kehra.edu.ee 5149607 Merilin Presmann Merilin Presmann(pole veel kinnitatud koolisiseselt)
Marian Teppan Anija Kehra Gümnaasium 5 Eesti Merilin Presmann merilin.presmann@kehra.edu.ee 5149607 Merilin Presmann Merilin Presmann ( ei ole veel kinnitatud koolisiseselt)
Violetta Maiorova Anija Kehra Gümnaasium 5 Eesti Merilin Presmann merilin.presmann@kehra.edu.ee 5149607 Merilin Presmann Merilin Presmann (ei ole kinnitatud veel koolisiseseslt)
Violetta Maiorova Anija Kehra Gümnaasium 5 Eesti Merilin Presmann merilin.presmann@kehra.edu.ee 5149607 Merilin Presmann Merilin Presmann (ei ole kinnitatud veel koolisiseseslt)
Rain Posti Lääne-Harju Laulasmaa Kool 4 eesti Ülle Niinemäe ulle.niinemae@laulasmaakool.ee 6088900 Siiri Vaga Siiri Vaga
Aaron Sinirand Harku vald Muraste Kool 5 eesti keel Riina Kont-Kontson riina.kontson@gmail.com 56641071 Larissa Fedtšenko Anu Bachmann
Anni Karro Lääne-Harju Laulasmaa Kool 4 eesti Jaana Roos jaana.roos@laulasmaakool.ee 6088900 Siiri Vaga Siiri Vaga
Robert Pärnamägi Jõelähtme Loo Keskkool IV a eesti keel Esta Saula Esta.Saula@lookool.ee 56488896 Esta Saula Riin Järvala
Jaagup Sikka Jõelähtme Kostivere kool 5 eesti Virgi Roop virgi.roop@kostivere.edu.ee 5167711 Mariann Parašin puudub
Anni Egeli Kivikangur Jõelähtme Kostivere kool 6 eesti Kadri Lill kadrilill23@gmail.com 56472612 Mariann Parašin puudub
Kristen Võtting Jõelähtme Loo keskkool 6 eesti Riin Järvala riin.jarvala@lookool.ee 5532730 Riin Järvala Riin Järvala
Heleonore Olop Jõelähtme Kostivere 4 eesti Sirje Hollo sirjehollo@hot.ee 5659934 Mariann Parašin Mariann Parašin
Triinu Valdvee Harku Muraste Kool 5 eesti Larissa Fedtšenko larissa.fedtsenko@murastekool.edu.ee 53025087 Larissa Fedtšenko Anu Bachmann
Greta Joanna Sööt Rae vald Peetri Lasteaed-Põhikool 5a eesti keel Kristel Tamm kristel.tamm@peetri.edu.ee 5065242 Kristina Matejuk Kristina Matejuk
Henri Sootla Viimsi vald Randvere kool 6. klass eesti keel Triin Hallik triin@randverekool.edu.ee 6028980 Siiri Alamaa ei ole
Rasmus Randmäe Viimsi vald Randvere kool 6. klass eesti keel Mare Müürsepp mare@randverekool.edu.ee 6028980 Siiri Alamaa ei ole
Reelika Gross Viimsi vald Randvere kool 4. klass eesti keel Birgitta Kaselt birgitta@randverekool.edu.ee 6028980 Siiri Alamaa ei ole
Sandra Oru Loksa linn Loksa Gümnaasium 5. eesti Liisa Hallika liisa.hallika@loksa.edu.ee +372 5199 7987 Liisa Hallika L. Hallika kuni 5. klassid lõpetavad
Kevin-Julius Kiviberg Loksa linn Loksa Gümnaasium 5. eesti Liisa Hallika liisa.hallika@loksa.edu.ee +372 5199 7987 Liisa Hallika L. Hallika kuni 5. klassid lõpetavad
Aleksei Serebrovski Maardu linn Maardu Põhikool 6 klass vene Irina Agu agu.irina@gmail.com 5543903 Irina Agu Irina Agu
Timur Ismatov Maardu linn Maardu Põhikool 6 klass vene Irina Agu agu.irina@gmail.com 5543903 Irina Agu Irina Agu
Aleksandr Jevstafiadi Maardu linn Maardu Põhikool 5 klass vene Irina Agu agu.irina@gmail.com 5543903 Irina Agu Irina Agu
Jaroslav Saveljev Maardu linn Maardu Põhikool 5 klass vene Irina Agu agu.irina@gmail.com 5543903 Irina Agu Irina Agu
Christopher Scott Sternfeld Lääne-Harju Laulasmaa Kool 6 eesti Siiri Vaga siiri.vaga@laulasmaakool.ee 6088900 Siiri Vaga Siiri Vaga
Laura Liivak Lääne-Harju Laulasmaa Kool 6 eesti Siiri Vaga siiri.vaga@laulasmaakool.ee 6088900 Siiri Vaga Siiri Vaga
Berit Kant Lääne-Harju Laulasmaa Kool 5 eesti Siiri Vaga siiri.vaga@laulasmaakool.ee 6088900 Siiri Vaga Siiri Vaga
Maria Kristiina Ollesk Lääne-Harju Laulasmaa Kool 5 eesti Siiri Vaga siiri.vaga@laulasmaakool.ee 6088900 Siiri Vaga Siiri Vaga
Talistra Stamm Viimsi vald Viimsi Kool 6.kl eesti Aljona Kotška aljona.kotska@viimsi.edu.ee 56699972 Marika Liivandi Maarika Koks
Märten Võitra Rae vald Peetri Lasteaed-Põhikool 5a eesti keel Kristel Tamm kristel.tamm@peetri.edu.ee 5065242 Kristina Matejuk Kristina Matejuk
Danna Toht Rae vald Peetri Lasteaed-Põhikool 5e eesti keel Kristel Tamm kristel.tamm@peetri.edu.ee 5065242 Kristina Matejuk Kristina Matejuk
Kaisa Mirella Teder Kose Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4. eesti Piret Sirel piret.sirel@kula.ee 5028909 Tiina Mihkelson ei
Eva Liitmaa Saue vald Saue Gümnaasium 5. klass eesti keel Silja Kerge siljakerge@saue.edu.ee 53467903 Sirje Raagmets Silja Kerge
Kenneth Mäe Saue vald Saue Gümnaasium 5.d eesti keel Silja Kerge siljakerge@saue.edu.ee 53467903 Sirje Raagmets Silja Kerge
Karl-Martin Kruusamägi Saue vald Saue Gümnaasium 5.e eesti keel Silja Kerge siljakerge@saue.edu.ee 53467903 Sirje Raagmets Silja Kerge
Villem Vahtras Saue vald Saue Gümnaasium 6.d eesti keel Sirje-Tiiu Kreek sirjetiiukreek@saue.edu.ee - Sirje Raagmets Silja Kerge
Hanna-Leen Keerov Saue vald Saue Gümnaasium 6.b eesti keel Silja Kerge siljakerge@saue.edu.ee 53467903 Sirje Raagmets Silja Kerge
Kätriin Kondel Saue vald Saue Gümnaasium 6.a eesti keel Silja Kerge siljakerge@saue.edu.ee 53467903 Sirje Raagmets Silja Kerge
Eliise Massur Kose Oru Põhikool 4 eesti Ruth Aguraiuja ruth.aguraiuja@gmail.com 6079136 Tiina Mihkelson kahjuks ei ole
Tanel Üprus Kose Oru Põhikool 6 eesti Tiina Mihkelson tiina.mihkelson@mail.ee 6079136 Tiina Mihkelson kahjuks ei ole
Daniil Žutškov Kose Oru Põhikool 5 eesti Tiina Mihkelson tiina.mihkelson@mail.ee 6079136 Tiina Mihkelson kahjuks ei ole
Aaron Reinsberg Rae vald Järveküla Kool 4 eesti Annika Purge annika.purge@jarvekyla.edu.ee 5083992 Annika Purge Annika Purge
Säde Liis Kärk Rae vald Järveküla Kool 4 eesti Annika Purge annika.purge@jarvekyla.edu.ee 5083992 Annika Purge Annika Purge
Polina Svintsova Lääne-Harju vald Paldiski Vene Põhikool 6 vene Irina Rassadinova info@pvp.edu.ee 6741325 Marina Šenderjuk ei ole
Vadim Jeldõšev Lääne-Harju vald Paldiski Vene Põhikool 5 vene Olga Finenko info@pvp.edu.ee 6741325 Marina Šenderjuk ei ole
Lev Kirillov Lääne-Harju vald Paldiski Vene Põhikool 4 vene Irina Rassadinova info@pvp.edu.ee 6741325 Marina Šenderjuk ei ole
Ralf Saarmets Kiili vald Kiili Gümnaasium 5 eesti Kristi Männilaan kristi.mannilaan@kiili.edu.ee 6 799 205 Külli Hansson Külli Hansson kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Kaarel Lepa Kiili vald Kiili Gümnaasium 5 eesti Kristi Altoja kristi.altoja@kiili.edu.ee 6 799 205 Külli Hansson Külli Hansson kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Lennart Luud Kiili vald Kiili Gümnaasium 5 eesti Kristi Altoja kristi.altoja@kiili.edu.ee 6 799 205 Külli Hansson Külli Hansson kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Tambet Pang Kiili vald Kiili Gümnaasium 4 eesti Kristi Altoja kristi.altoja@kiili.edu.ee 6 799 205 Külli Hansson Külli Hansson kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Mattias Laurits Kiili vald Kiili Gümnaasium 4 eesti Kristi Altoja kristi.altoja@kiili.edu.ee 6 799 205 Külli Hansson Külli Hansson kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Hannariin Tähtsalu Kiili vald Kiili Gümnaasium 4 eesti Külli Hansson kylli.hansson@kiili.edu.ee 6 799 205 Külli Hansson Külli Hansson kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Heili Killu Kuris Rae vald Järveküla Kool 4 Eesti keel Hele-Riin Sova hele-riin.sova@jarvekyla.edu.ee 53010589 Annika Purge Annika Purge
Hanna Kose Kiili vald Kiili Gümnaasium 6 eesti Etlin Ormak etlin.ormak@kiili.edu.ee 6 799 205 Külli Hansson Külli Hansson kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Kerti Järg Rae vald Järveküla Kool 6.a eesti keel Triin Tähepõld triin.tahepold@jarvekyla.edu.ee 56477662 Annika Purge Annika Purge
Kaur - Kennert Nurmik Kiili vald Kiili Gümnaasium 6 eesti Margit Kuldvee margit.kuldvee@kiili.edu.ee 6 799 205 Külli Hansson Külli Hansson kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Liliana Jegorova Rae vald Järveküla Kool 6.a eesti keel Triin Tähepõld triin.tahepold@jarvekyla.edu.ee 56477662 Annika Purge Annika Purge
Karu Källo Rae vald Järveküla Kool 5.a eesti keel Triin Tähepõld triin.tahepold@jarvekyla.edu.ee 56477662 Annika Purge Annika Purge
Nelis Vernik Rae vald Järveküla Kool 5.a eesti keel Triin Tähepõld triin.tahepold@jarvekyla.edu.ee 56477662 Annika Purge Annika Purge
Oskar Sepp Kiili vald Kiili Gümnaasium 6 eesti Etlin Ormak etlin.ormak@kiili.edu.ee 6 799 205 Külli Hansson Külli Hansson kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Birgit Pihelgas Saue vald ei ole Kernu Põhikool 5 eest Tiina Lorents tiinalorents@gmail.com 56284446 Tiina Lorents ei
Tristan Tomingas Raasiku vald Aruküla Põhikool 6 eesti Marina Dudakova marina.dudakova@arukyla.edu.ee 55635636 Avo Möls ei ole
Andre Näppi Viimsi Haabneeme Kool 6 eesti Tiina Pukk tiina@haabneeme.edu.ee 55562908 Kairi Lehtpuu Kairi Lehtpuu kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Georg Abner Viimsi Haabneeme Kool 6 eesti Riin Peeters riin@haabneeme.edu.ee 55562908 Kairi Lehtpuu Kairi Lehtpuu kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Kristiana Sala Viimsi Haabneeme Kool 4 eesti Elle Toper elle@haabneeme.edu.ee 55562908 Kairi Lehtpuu Kairi Lehtpuu kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Emil H.H. Nilsson Viimsi Haabneeme Kool 4 eesti Kersti Randmer kersti@haabneeme.edu.ee 55562908 Kairi Lehtpuu Kairi Lehtpuu kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Nele Oja Viimsi Haabneeme Kool 5 eesti Kairi Lehtpuu kairi@haabneeme.edu.ee 55562908 Kairi Lehtpuu Kairi Lehtpuu kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Robert Anders Anupõld Viimsi Haabneeme Kool 5 eesti Kairi Lehtpuu kairi@haabneeme.edu.ee 55562908 Kairi Lehtpuu Kairi Lehtpuu kuni 6. klassi tööde lõpetamiseni
Grete Rosenberg Raasiku vald Aruküla Põhikool 5 eesti Ulvi Tensing ulvi.tensing@arukyla.edu.ee 55664762 Avo Möls ei ole
Martis Koel Raasiku vald Aruküla Põhikool 5 eesti Ulvi Tensing ulvi.tensing@arukyla.edu.ee 55664762 Avo Möls ei ole
Marie Amalie Kristian Harku vald Tabasalu ÜG 6 Eesti Ivi Madison ivi.madison@tyg.edu.ee 53416733 Ivi Madison I.Madison
Roberta Küttis Harku vald Tabasalu ÜG 6 Eesti I. Madison ivi.madison@tyg.edu.ee 53416733 I. Madison I.Madison
Karolin Kello Raasiku vald Aruküla Põhikool 4 eesti keel Leili Nelson leili.nelson@mail.ee 58052346 Marina Dudakova ei
Karolin Kello Raasiku vald Aruküla Põhikool 4 eesti keel Leili Nelson leili.nelson@mail.ee 58052346 Marina Dudakova ei
Roman Samoilenko Maardu Maardu Gümnaasium 6b Vene Elena Raylyan julianik.06@mail.ru 56653814 Julia Nikiforova Tatjana Štšeblanova
David Vassiljev Maardu Maardu Gümnaasium 6b Vene Elena Raylyan julianik.06@mail.ru 56653814 Julia Nikiforova Tatjana Štšeblanova
Kira Panchenko Maardu Maardu Gümnaasium 5b Vene Julia Nikiforova julia.nikiforova@mgm.ee 56653814 Julia Nikiforova Tatjana Štšeblanova
Voislav Berežinski Maardu Maardu Gümnaasium 5c Vene Julia Nikiforova julia.nikiforova@mgm.ee 56653814 Julia Nikiforova Tatjana Štšeblanova
Aleksandr Vrednik Maardu Maardu Gümnaasium 5d vene Julia Nikiforova julia.nikiforova@mgm.ee 56653814 Julia Nikiforova Tatjana Štšeblanova
Andrei Dudakov Maardu Maardu Gümnaasium 4b vene Natalja Gil natalja.gil@mgm.ee 56653814 Julia Nikiforova Tatjana Štšeblanova
Sergei Karankevitš Maardu Maardu Gümnaasium 4c vene Hanna Kowalewska hanna.kowalewska@mgm.ee 56653814 Julia Nikiforova Tatjana Štšeblanova
Ingel Paimets Kose vald Parandaja tuleb ~1h hiljem. Kose Gümnaasium 6. klass eesti Lea Danilova lea.danilova@kose.edu.ee 51919134 Lea Danilova Inge Vestrik
Viktoria Khramova Kose vald Parandaja tuleb ~1h hiljem. Kose Gümnaasium 6. klass eesti Lea Danilova lea.danilova@kose.edu.ee 51919134 Lea Danilova Inge Vestrik
Karl Hendrik Kõiva Kose vald Parandaja tuleb ~1h hiljem. Kose Gümnaasium 6. klass eesti Lea Danilova lea.danilova@kose.edu.ee 51919134 Lea Danilova Inge Vestrik
Lisanne Jaago Kose vald Parandaja tuleb ~1h hiljem. Kose Gümnaasium 5. klass eesti Inge Vestrik inge.vestrik@kose.edu.ee 56621242 Lea Danilova Inge Vestrik
Matilda Teivejõe Kose vald Parandaja tuleb ~1h hiljem. Kose Gümnaasium 5. klass eesti Kristel Jaska kristel.jaska@kose.edu.ee 56685243 Lea Danilova Inge Vestrik
Tristan Saks Kose vald Parandaja tuleb ~1h hiljem. Kose Gümnaasium 4. klass eesti Riina Vainu riina.vainu@kose.edu.ee 5281975 Lea Danilova Inge Vestrik
Gregor Koplus Kose vald Parandaja tuleb ~1h hiljem. Kose Gümnaasium 4. klass eesti Riina Vainu riina.vainu@kose.edu.ee 5281975 Lea Danilova Inge Vestrik
Olari Julius Valdma Kose vald Parandaja tuleb ~1h hiljem. Kose Gümnaasium 4. klass eesti Laine Põldaru laine.poldaru@kose.edu.ee 51933889 Lea Danilova Inge Vestrik
Illimar Õim Viimsi Püünsi Kool 6 Eesti Kaili Kattai kaili@pyynsi.edu.ee 56983133 Liis Leuska Liis Leuska
Kaspar Kase Viimsi Püünsi Kool 5 Eesti Monika Heinmaa monika@pyynsi.edu.ee 56983133 Liis Leuska Liis Leuska
Hedvig Marie Harjo Viimsi Püünsi Kool 5 Eesti Kaili Kattai kaili@pyynsi.edu.ee 56983133 Liis Leuska Liis Leuska
Ristjan Koppel Viimsi Püünsi Kool 4 Eesti Kristi Tops kristi@pyynsi.edu.ee 56983133 Liis Leuska Liis Leuska
Kaur Norak Saue vald Saue Gümnaasium 4.d eesti Kadri Kalde kadrikalde@saue.edu.ee 53432161 Sirje Raagmets Silja Kerge
Christelle Kuusküll Saue vald Saue Gümnaasium 4.c eesti Hellen Floren hellenfloren@saue.edu.ee 58052543 Sirje Raagmets Silja Kerge
Nora Berg Saue vald Saue Gümnaasium 4.a eesti Hellen Floren hellenfloren@saue.edu.ee 58052543 Sirje Raagmets Silja Kerge
Aron Aamer Saue v Ääsmäe Põhikool 4.kl eesti k Margit Odar margit.odar@aasmaekool.ee 53 625 697 Riina Kink ei
Raul Rinne Saue v Ääsmäe Põhikool 4.kl eesti k Kaja Peetson kaja.peetson@aasmaekool.ee 53 625 697 Riina Kink ei
Laura Mellik Saue v Ääsmäe Põhikool 5.kl eesti Katrin Reinsalu katrin.reinsalu@aasmaekool.ee 53 625 697 Riina Kink ei
Sandra Valgeväli Saue v Ääsmäe Põhikool 5. kl eesti Piret Kunts riina.kink@aasmaekool.ee 53 625 697 Riina Kink ei
Anete Heinmets Saue v Ääsmäe Põhikool 6.kl eesti Piret Kunts riina.kink@aasmaekool.ee 53 625 697 Riina Kink ei
Gregor Jäätma Rae vald - Vaida Põhikool 6 eesti Katrin Roots katrin.roots@vaidakool.ee - Marika Leitmaa -
Lisanna Heinat Saku vald - Saku Gümnaasium 5.b eesti Riina Viira riina.viira@saku.edu.ee 671 8000 Kati Tuulis Kati Tuulis
Birgit Pihl Saku vald - Saku Gümnaasium 5.d eesti Sirje Õunroos sirje.ounroos@saku.edu.ee 671 8000 Kati Tuulis Kati Tuulis
Maira Noormägi Saku vald - Saku Gümnaasium 5.e eesti Kati Tuulis kati.tuulis@saku.edu.ee 53618059 Kati Tuulis Kati Tuulis
Kirke Rumm Harku vald Muraste Kool 6.a eesti keel Anu Bachmann anu.bachmann@murastekool.edu.ee 56675671 Larissa Fedtšenko Anu Bachmann
Karl Robert Kiudorv Saue vald Mart Roomets Ruila Põhikool 5 a klass Eesti Durejko durejkoruth@gmail.com 53448152 Mart Roomets Mart Roomets
Kaarel Kruusement Saue vald Laagri Kool 6.D eesti Triin Aarna triin.aarna@laagrik.edu.ee * Kersti Schamardin Triin Aarna
Oskar Reineberg Saue vald Laagri Kool 6.B klass eesti Triin Aarna triin.aarna@laagrik.edu.ee * Kersti Schamardin Triin Aarna
Oliver Poudel Saue vald Laagri Kool 6.A klass eesti Maire Kinkar maire.kinkar@laagrik.edu.ee * Kersti Schamardin Triin Aarna
Saskia Reta Rytberg Rytberg Saue vald Laagri Kool 5.D klass eesti Kersti Schamardin kersti.schamardin@laagrik.edu.ee * Kersti Schamardin Triin Aarna
Rasmus Raudjalg Saue vald Laagri Kool 5.C klass eesti Ene Kirsi ene.kirsi@laagrik.edu.ee * Kersti Schamardin Triin Aarna
Janar Mahla Saue vald Laagri Kool 5.A eesti Kersti Schamardin kersti.schamardin@laagrik.edu.ee * Kersti Schamardin Triin Aarna
Alex Andersoo Andersoo Saue vald Laagri Kool 4.D eesti Ülle Vizgirda yllen@laagrik.edu.ee * Kersti Schamardin Triin Aarna
Kaisa-Reen Sepalaan Sepalaan Saue vald Laagri Kool 4.C eesti Sille Kanter sille@laagrik.edu.ee * Kersti Schamardin Triin Aarna
Crister Lakson Lakson Saue vald Laagri Kool 4.B eesti Liis-Astrid Tuhkur liisastrid.tuhkur@laagrik.edu.ee * Kersti Schamardin Triin Aarna
Lennart Nurk Saue vald - Ruila Põhikool 6 eesti Mart Roomets mart.roomets@ruilakool.ee 51 Mart Roomets -
Meinhard Nurk Saue vald Ruila Kool 4. klass eesti Airi Veisner-Konoplitski airi.veisner@ruilakool.ee 56767433 Mart Roomets Mart Roomets
Henri Jõgi Harku vald Tabasalu Ühisgümnaasium 5. kl eesti keel Ülle Tamm ylle.tamm@tyg.edu.ee 5543775 Ivi Madison Ivi Madison
Meribel Brigitta Karjamaa Harku vald Tabasalu Ühisgümnaasium 5. kl eesti keel Ülle Tamm ylle.tamm@tyg.edu.ee 5543775 Ivi Madison Ivi Madison
Mirko Pettai Harku vald Tabasalu Ühisgümnaasium 5. kl eesti keel Ülle Tamm ylle.tamm@tyg.edu.ee 5543775 Ivi Madison Ivi Madison
Konrad Väli Harku vald Tabasalu Ühisgümnaasium 4.b eesti keel Ülle Tamm ylle.tamm@tyg.edu.ee 5543775 Ivi Madison Ivi Madison
Inessa Väär Harku vald Tabasalu Ühisgümnaasium 4.b eesti keel Ülle Tamm ylle.tamm@tyg.edu.ee 5543775 Ivi Madison Ivi Madison
Mirelle Maro Harku vald Tabasalu Ühisgümnaasium 4.a eesti keel Piret Unt ylle.tamm@tyg.edu.ee 5543775 Ivi Madison Ivi Madison
Riho Sirvi Harku Muraste Kool 6.klass eesti Larissa Fedtšenko larissa.fedtsenko@murastekool.edu.ee 53025087 Larissa Fedtšenko Anu Bachmann
Talis Malts Anija vald Alavere Põhikool 6. klass Eesti keel Tiia Liivak Tiia.Liivak@alavere.edu.ee 56217134 Heldi Luha Ei ole
Kadri-Liis Kivistik Anija vald Alavere Põhikool 5. klass Eesti keel Tiia Liivak Tiia.Liivak@alavere.edu.ee 56217134 Heldi Luha Ei ole
Monika Alu Saku ei ole Saku Gümnaasium 6. klass eesti keel Rein Rinne rein.rinne@saku.edu.ee 6718002 Kati Tuulis ei ole
Mirell Lohk Saku ei ole Saku Gümnaasium 6. klass eesti keel Rein Rinne rein.rinne@saku.edu.ee 6718002 Kati Tuulis ei ole
Iris Vühner Saku ei ole Saku Gümnaasium 6. klass eesti keel Rein Rinne rein.rinne@saku.edu.ee 6718002 Kati Tuulis ei ole
Käsper Kalda Rae vald Peetri Lasteaed-Põhikool 4.C eesti Maarja Kurgpõld ivi.lohmus@peetri.edu.ee 5202322 Kristina Matejuk Kristina Matejuk
Laura-Liisu Vesmes Rae vald Peetri Lasteaed-Põhikool 4.A eesti Ivi Lõhmus ivi.lohmus@peetri.edu.ee 5202322 Kristina Matejuk Kristina Matejuk
Kris Aerton Kotli Rae vald Peetri Lasteaed-Põhikool 4.A eesti Ivi Lõhmus ivi.lohmus@peetri.edu.ee 5202322 Kristina Matejuk Kristina Matejuk
Mikk Paurson Viimsi vald Viimsi Kool 4.kl eesti Kristiina Agu kristiina.agu@viimsi.edu.ee 6028900 Marika Liivandi Maarika Koks
Grithel Kotsar Viimsi vald Viimsi Kool 4.kl eesti Marika Liivandi marika.liivandi@viimsi.edu.ee 6028900 Marika Liivandi Maarika Koks
Ayomide Oladele Ado Akinde Viimsi vald Viimsi Kool 4.kl eesti Marika Liivandi marika.liivandi@viimsi.edu.ee 6028900 Marika Liivandi Maarika Koks
Oskar Kiur Kaldma Viimsi vald Viimsi Kool 5.kl eesti Heli Piirmann heli.piirmann@viimsi.edu.ee 6028900 Marika Liivandi Maarika Koks
Roger Pajur Viimsi vald Viimsi Kool 5.kl eesti Maarika Koks maarika@viimsi.edu.ee 56623096 Marika Liivandi Maarika Koks
Hanna Orm Viimsi vald Viimsi Kool 5.kl eesti Alo Linntam alo.linntam@viimsi.edu.ee 6028900 Marika Liivandi Maarika Koks
Mia Laureen Kilp Viimsi vald Viimsi Kool 6.kl eesti Anna-Marie Vara anna-marie@viimsi.edu.ee 53639385 Marika Liivandi Maarika Koks
Anastassia Gatšegova Viimsi vald Viimsi Kool 6.kl eesti Aljona Kotška aljona.kotska@viimsi.edu.ee 56699972 Marika Liivandi Maarika Koks
Liis Getter Saar Viimsi vald Viimsi Kool 6.kl eesti Aljona Kotška aljona.kotska@viimsi.edu.ee 56699972 Marika Liivandi Maarika Koks
Ken Romet Narusk Rae vald Jüri Gümnaasium 6.c eesti Luisa Pani luisa.pani@jyri.edu.ee 56706230 Luisa Pani Luisa Pani
Elisabeth Jõgi Rae Peetri Lasteaed-Põhikool 6b eesti Tuuli Ojasalu tuuli.ojasalu@peetri.ope.ee 56611243 Kristina Matejuk Kristina Matejuk
Elisabeth Kolk Rae Peetri Lasteaed-Põhikool 6a eesti Ivi Lõhmus ivi.lohmus@peetri.edu.ee - Kristina Matejuk Kristina Matejuk
Jan Martti Vainula Rae - Peetri Lasteaed-Põhikool 6d eesti Kristina Matejuk kristina.matejuk@peetri.edu.ee - Kristina Matejuk Kristina Matejuk
Lisandra Tatrik Rae vald Jüri Gümnaasium 6.c eesti Luisa Pani luisa.pani@jyri.edu.ee 56706230 Luisa Pani Luisa Pani
Annabel Mirtel Saskia Joakit Rae Jüri Gümnaasium 6 eesti Luisa Pani luisa.pani@jyri.edu.ee 56706230 Luisa Pani Luisa Pani
Robin Tambek Keila Linn - Keila Kool 6e Eesti Kadri Hiob kadri.hiob@keilakool.ee - - -
Marie Kalda Keila Linn - Keila Kool 6b Eesti Marju Käo marju.kao@keilakool.ee - - -
Mirtel Kaber Keila Linn - Keila Kool 6a Eesti Madis Loorents madis.loorents@keilakool.ee - - -
Keron Joasoon Keila Linn - Keila Kool 5f Eesti Siiri Raudna siiri.raudna@keilakool.ee - - -
Risto Laur Keila Linn - Keila Kool 5f Eesti Siiri Raudna siiri.raudna@keilakool.ee - - -
Karl-Mattias Allikmäe Keila Linn - Keila Kool 5a Eesti Katrin Aas katrin.aas@keilakool.ee - - -
Ander Ööbik Keila Linn - Keila Kool 4f Eesti Marge Kannel marge.kannel@keilakool.ee - - -
Timo Fomitsev Keila Linn - Keila Kool 4e Eesti Gerli Paavel gerli.paavel@keilakool.ee - - -
Robin Vent Keila Linn - Keila Kool 4b Eesti Liina Tamm liina.tamm@keilakool.ee - - -
Anni Merilain Keila Linn - Keila Kool 4c Eesti Hellike Orav hellike.orav@keilakool.ee - - -
Triinu Vaarmann Anija Alavere Põhikool 4 eesti keel Marianne Volmerson marianne.looke@alavere.edu.ee 56694602 Heldy Luha ei
Pärtel Käärt Saku Saku Gümnaasium 4.a eesti keel K.Laur kart.laur@saku.edu.ee 6718000 E.Ots E.Ots
Krisse Mai Vahar Saku Saku Gümnaasium 4.b eesti keel P.Soodla pille.soodla@saku.edu.ee 6718000 E.Ots E.Ots
Martin Kotkas Saku Saku Gümnaasium 4d eesti keel Eda Ots eda.ots@saku.edu.ee 6718000 E.Ots E.Ots
Martin Heinvee Rae vald Jüri Gümnaasium 5.b eesti Krista Koppel krista.koppel@jyri.edu.ee 6224200 Marge Kalapüüdja Kristin Uuemäe
Rasmus Pallum Rae vald Jüri Gümnaasium 5.d eesti Rita Jõemets Rita.Joemets@jyri.edu.ee 6224200 Marge Kalapüüdja Kristin Uuemäe
Ken Koovit Rae vald Jüri Gümnaasium 5.c eesti Pille Raudam pille.raudam@jyri.edu.ee 6224200 Marge Kalapüüdja Kristin Uuemäe
Jarko-Revo Reinson Rae vald Jüri Gümnaasium 4.d eesti Marge Kalapüüdja marge.kalapyydja@jyri.edu.ee 6224200 Marge Kalapüüdja Kristin Uuemäe
Valter Salong Rae vald Jüri Gümnaasium 4.c eesti Kristin Uuemäe Kristin.Uuemae@jyri.edu.ee 6224200 Marge Kalapüüdja Kristin Uuemäe
Madis Kaarli Rae vald Jüri Gümnaasium 4.c eesti Kristin Uuemäe Kristin.Uuemae@jyri.edu.ee 6224200 Marge Kalapüüdja Kristin Uuemäe
Anni Leen Järvik Saku Kurtna Kool 5 eesti Kadi Sihv kadi.sihv@kurtnakool.ee 55612621 Kadi Sihv Kadi Sihv
Jarko Maasel Saku Kurtna Kool 6 eesti Kadi Sihv kadi.sihv@kurtnakool.ee 55612621 Kadi Sihv Kadi Sihv
Anton Smirnov Saku Kurtna Kool 4 eesti Maie Härmann maie.harmann@kurtnakool.ee 58115928 Kadi Sihv Kadi Sihv
Aneelika Adli Lääne-Harju vald Laulasmaa Kool Lehola koolimaja 4. eesti keel Riina Talvis riina.talvis@leholakool.ee 6042644 Riina Talvis kahjuks ei
Lennart Nurk Saue vald osaleb 5.-6. klassi võistkonnas Ruila Põhikool 6. klass Eesti Mart Roomets mart.roomets@ruilakool.ee 53323809 Durejko Durejko
Marie Elise Kuristik Saue vald osaleb 5.-6. klassi võistkonnas Ruila Põhikool 6. klass Eesti Mart Roomets mart.roomets@ruilakool.ee 53323809 Durejko Durejko
Heleri Järvela Saue vald osaleb 5.-6. klassi võistkonnas Ruila Põhikool 5. klass eesti Ruth Durejko durejkoruth@gmail.com 53448152 Durejko Durejko
Mattias Kalju Jõelähtme vald Neeme Kool 4. klass eesti keel Ulla Moks ullamoks@gmail.com 53323391 Ulla Moks Ulla Moks kuni viiendad klassid lõpetavad
Marta Moor Jõelähtme vald Neeme Kool 5. klass eesti keel Ulla Moks ullamoks@gmail.com 53323391 Ulla Moks Ulla Moks kuni viiendad klassid lõpetavad
Markus Mikkus Lääne-Harju vald Laulasmaa Kool Lehola koolimaja 5. eesti keel Therese Evert therese.evert@leholakool.ee 6042644 Therese Evert Therese Evert
Joosep Iljas Harku vald Vääna Mõisakool 5. eesti Svea Sokka svea.sokka@vaanakool.edu.ee 6749127 Tiina Savisaar ei
Elsa Valle Harku vald Vääna Mõisakool 6. eesti Eveli Pirma eveli.prirma@vaanakool.edu.ee 6749127 Tiina Savisaar ei
Roland Valle Harku vald Vääna Mõisakool 4 eesti Anne Änilane anne.anilane@vaanakool.edu.ee 6749127 Tiina Savisaar ei