Harjumaa rahvatantsujuhtide koosolek

Kuupäev: 12.10.2019
Kell: 13:00
Koht: Nõmme Kultuurikeskuses, Turu plats 2, Tallinn
Lae alla CSV
Nimi Perenimi Telefon E-post Firma Postistioon
Kadri Tiis 5156888 tiisikadri@gmail.com Kose vald
Kaia Kärner 56662972 kaiakarner@keilakool.ee Keila kool
Ilma Adamson 5296866 ilma.adamson@gmail.com Ilma Adamsoni Tantsukool osalen
Janne Kuuskla 5236652 janne.kuuskla@hotmail.com Erinevad asutused Rõõmsat sügist!
Riina Tammistu 5120113 riina.tammistu@solina-group.ee Keila Kultuurikeskus
Aire Toms 56460420 aire.toms@gmail.com Keila kultuurikeskus/ Keila Kool
Ave Altmets 53486020 ahtoke1@gmail.com Kose Gümnaasium
Leida Tiis 51939133 leida@kose.ee Kose G.,Kose-Uuemõisa
Malle Liiv Liiv 55699370 malle.liiv.001@mail.ee Saue Gümnaasium
Rein Kippar 5020568 rein.kippar@mail.ee RRÜ
krista kukk kukk 5244809 kristakukk@gmail.com Kolga Kool, Kuusalu KK
Meeli T?nismaa 56665280 meeli33@gmail.com Kiili Gümnaasium
Mare Rebane 56826617 maresipsaka@gmail.com Saue Huvikeskus
Ulvi Mägi 56495137 ulvi.magi@kohila.edu.ee MTÜ Saue Folk
Astrid Väizene 5040565 avaizene@gmail.com As-Sa Tantsuselts Kontserdile
Maarika Tuttelberg 5145719 maarika.tuttelberg@gmail.com Kose vald, Anija vald
Eve Lutter 51919575 eve.lutter@gmail.com Saku vald
Elena Kalbus 51944767 elena7787@gmail.com Saue Päevakeskus -
Anli Soosaar 56671447 anli@randverekool.edu.ee Randvere Kool
Erika Põlendik 5202751 erika@errs.ee RRÜ
Linda Pihu 5299114 linda@jyri.edu.ee Jüri G ,Rae kultuurikeskus
Merike Hallik 53428822 hallikmerike@gmail.com Rahvakultuuri Keskus