Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Kuupäev: 03.02.2018
Kell: 10:00
Koht: Saue Gümnaasium
Lae alla CSV
Nimi Perenimi Telefon E-post Firma Postistioon
Marko Tsengov Saue vald -
Liseth Marii Salm Saku
Rasmus Riismann Kiili vald
Andra-Riin Abel Rae
Nikolai Ovtšinnikov Saku
Elisabet Raig Saku
Kristiina Verte Saku
Mart Nael Saku
Elisabet Trei Saku
Triin Merilainen Saku
Kristiina Bulgarin Saku
Arina Laanemets Harku -
Samuli Martin Harku -
Ann Valdi Harku -
Sandra Simone Jüriska Harku -
Steven Ester Harku -
Linda Tombak Saue
Robin Puström Saku
Gloria Peeters Saku
Jan Patrik Kittilä Saue
Karoliina Kirotus Saue
Eneken Riin Salong Rae
Caroly Lepp Saue vald -
Lotta Mägi Keila linn
Johann Mattias Puuorg Saku
Marcus Kommussaar Kiili vald
Henri Harri Laiho Saku
Anders Piir Saku
Elizaveta Vanitseva Keila Linn
Jan Ingmar Lilleorg Keila Linn
Merili Pihlak Kiili vald
Jaagup Voomets Saku
Joosep Raudväli Saku
Andrei Printsev Saku
Kätiln-Karin Lond Saku
Mattias-Markus Essenson Saku
Sven Rosenberg Saku
Gloria Prants Saku
Evelyn Pil Saku
Olav Kristjan Kasterpalu Saku
Paul Kang Saku
Miia Triin Binsol Saku
Tristan Priit Allik Saku
Rebecca Valge Saku
Gloria Rannik Saku
Kirke Krusell Saku
Hannah Rosenfeld Kiili vald
Kerstin Üksvärav Kiili vald
Jekaterina Ostrjakova Maardu
Mihhail Fokin Maardu
Kristiina Ševtšenko Maardu
Erika Kunevitš Maardu
Valeria Jakušova Maardu
Eerika-Nadežda Komelkova Maardu
Joan Jürgens Rae
Robert Vassel Rae
Hanna Sähka Rae Klass läks valesti, õige siiski 11. klass
Hanna Sähka Rae
Karmen Raudsepp Rae
Mia Marjette Meldo Rae
Gädi Laurimaa Rae
Annabel Pops Rae
Kris Ilmar Kristenprun Rae
Sandra Väät Rae
Rasmus Sirkel Rae
Elina Petron Rae
Merilin Peetson Saku
Oskar Kovalko Keila linn
Marelle-Merita Seren Viimsi
Diana Prokošina Harjumaa
Taissia Gontšarova Harjumaa
Aelita Koršunova Harjumaa
Michael Turok Harjumaa
Aleksandr Antonov Harjumaa
Anastasija Muugamäe Harjumaa
Aimar Kamm Harjumaa
Simeon Fenin Harjumaa
Karina Singur Harjumaa
Viktor Baidiuk Harjumaa
Alice Kahu Kiili vald
Kermo Kütsen Kiili vald
Reimo Kariler Kiili vald
Catleen Koort Kiili vald
Lauri Tamm Kiili vald
Jan Erik Soosaar Lääne-Harju vald
Karl-Erik Roostfeldt Lääne-Harju vald
Kerli Rints Lääne-Harju vald
Adele Maria Arengu Lääne-Harju vald
Betti Nora Raasman Lääne-Harju vald
Kerli Turta Lääne-Harju vald
Marianne Liisa Ojang Viimsi
Janar Velleste Viimsi
Andriin Tori Viimsi
Roger Rikberg Viimsi
Merilin Radvilavicius Viimsi
Eva Mari Silm Viimsi
Sofia Süvaorg Viimsi
Eva-Riin Järve Viimsi
Märt Rikken Viimsi
Axel Daar Viimsi juhendab ka Meri Heinsalu
Rebeka Järve Viimsi
Brenda Pent Viimsi
Tristan Aljamaa Viimsi
Kristian Papp Viimsi
Valeria Oja Viimsi
Anna Mugu Viimsi
Rebecca Hanson Viimsi
Richard Lilp Viimsi
Elisete Aun Kose
Marta Enni Kose
Kalle Sarapik Kose
Miriam Vahemäe Kose
Nora Hange Kose
Helina Rämmeld Kose
Mart Ako Paris Kose
Dorothy Harrier Purre Kose
Kendra Anniste Kose
Risto Merdenson Kose
Karl Kivistik Kose
Rebeka Ojasaar Kose
Lisette Reins Kose
Maarja Kovalevski Kose
Mari Meigas Keila linn
Mia Virunurm Keila linn
Tauri Teras Keila linn
Eleonora Bergvald Lääne-Harju vald
Karina Kongo Keila linn
Liisi Jaanverk Keila linn
Tähte Paalaroos Keila linn
Annabel Pugi Keila linn
Robin Nook Viimsi
Freddy Uustalu Viimsi
Rasmus Kallas Viimsi
Kaur Kantsik Keila Linn
Gätriin Hobta Kuusalu
Veronika Kukk Viimsi
Tanel Paal Viimsi
Marten Juhasoo Viimsi
Emma Lotta Lõhmus Viimsi
Laura Sofie Tohver Viimsi
Monika Müürsepp Viimsi
Liisa Veski Viimsi
Harri Kurg Viimsi
Lisett Järv Viimsi
Mirjam Iris Maiste Viimsi
Meribell Kõster Viimsi
Kaisa Varik Viimsi
Gregor-Stan Sild Viimsi
Naatan Hollman Viimsi
Albert Viilik Viimsi
Anette Toming Viimsi
Ireene Kilusk Viimsi
Kätrin Soesoo Viimsi
Anastasia Vandysh Loksa linn
Kelly Laanemaa Loksa
Annemari Adler Loksa
Aleksandra Solom Loksa
Kevin Piibemann Loksa
Lilli Ann Linno Loksa
Robert Pappel Viimsi vald
Tuule Mari Kuningas Saue vald
Rosanna Elisa Rikka Saue vald
Rosanna Elisa Rikka Saue vald
Kaisa-Maria Oll Saue vald
Liset Varvas Saue vald
Eva Mai Rae Saue vald
Marili Pender Saue vald
Robin Rebane Saue vald
Teneli Hain Saue vald
Mark-Henry Põldmäe Saue vald
Rasmus Kuuse Saue vald
Sandra Vilumaa Loksa linn
Elly Sirtse Loksa linn
Uku Aasrand Loksa linn
Ranel Liivamägi Loksa linn
Kaur Kaaret Rae vald
Taave Prööm Rae vald
Emil-Otomar Saar Rae vald
Ursula Pajumäe Rae vald
Anni Petron Rae vald
Kirke Jõeste Saue vald -
Andreas Lääne Saue vald -
Kelli Puhm Saue v
Elina Lang Saue
Kristjan Heinat Saue
Gerly Kõrvne Saue
Kaia Helena Pärnpuu Saue
Ugo Melis Saue
Adeele Aljaste Saue
Kristel Uustal Saue
Stenar Niinemets Saue
Susanna Avioja Saue
Henri Karu Saue
Jakob Emanuil Milerman Saue
Märt Roomets Saue
Marie Elise Kuristik Saue
Dana Gulyakova Loksa -
Dana Gulyakova Harjumaa -
Alina Tsitsigeseva Harjumaa -
Maria Nikitina Harjumaa -
Egle Privoi Kuusalu
Kustav Prants Kuusalu
Ako Randmaa Kuusalu
Kerstin Trei Kuusalu
Joanna Roopa Kuusalu
Raul Kröönstörm Rae
Oskar Aberut Rae
Rasmus Tamm Rae
Christofer Ader Rae
Sander Kaal Rae
Georg Hinrikus Rae
Kristjan Fuks Saue vald
Renata Kiilberg Saue v see on õige nimi, enne sai valesti.
Renata Kiilbert Saue v
Liisa Tikka Saue v
Laura Tikka Saue v
Brita Männaste Saue v
Vladlen Pahv Keila linn
Carolin Liis Tamm Lääne-Harju vald
Henry Heinleht Keila linn
Kerstin Rõuk Keila linn
Delis-Loren Laido Keila linn
Häli Hinno Lääne-Harju vald
Liisa-Lotte Hein Keila linn
Maris Pettai Saue
Gerli Aun Saue
Elina Maris Lilleorg Saue
Martin Pettai Saue
Hanna-Therese Toiger Viimsi vald
Lisse Muhk Viimsi vald
Liisa Õim Viimsi vald
Hanna Kirsipuu Viimsi vald
Marcus Pirita Lääne-Harju vald -
Rauno Roos Lääne-Harju vald -
Jaana Nuut Lääne-Harju vald -
Liisi Roos Lääne-Harju vald -
Birgit Veldi Saue vald
Maido Paltsmar Lääne-Harju vald
Mia Helena Pärn Lääne-Harju vald
Maria Uusberg Lääne-Harju vald
Lisette Loos Lääne-Harju vald
Arabella Vallsalu Lääne-Harju vald
Sten Jusberg Lääne-Harju vald
Reelica Šmoilov Raasiku Vald
Anne-Mai Adamberg Raasiku Vald
Erik Kalle Saue vald
Merilis Roasto Saue vald
Sandra Metsa Saue vald
Marii Telliskivi Saue vald
Britt Anett Kristelštein Saue vald
Karl Richard Herem Saue vald
Karin-Margareth Epner Saue vald
Laura Tammiste Saue vald
Carolin Kleen Saue vald
Trevor Tammur Saue vald -
Andreas Korjas Lääne-Harju
Tarmo Univer Lääne-Harju
Maris Valdmees Lääne-Harju
Melani Lisset Sõitja Lääne-Harju
Liisa-Maria Laide Lääne-Harju
Liisu Grabbi Lääne-Harju
Indrek Leetmaa Lääne-Harju
Veiko Münt Lääne-Harju
Julia Baydukova Lääne-Harju vald
Edgar Kondrakov Lääne-Harju vald
Valeria Safarova Lääne-Harju vald
Anastasia Jermitšova Lääne-Harju vald
Pavel Mayorov Lääne-Harju vald
Alina Murtazina Lääne-Harju vald
Sofja Dmitrijeva Lääne-Harju vald
Anton Svintsov Lääne-Harju vald
Siiri Kaljumäe Saue vald -
Eliise Kadak Saue vald -
Märt Maasikas Saue vald -
Oskar Heinsaar Saue vald -