Harjumaa põlvkondade laulu- ja tantsupidu "Käime koos"

Kuupäev: 01.06.2019
Kell: 15:00
Koht: Padise peoplats
Lae alla CSV
Kollektiivi nimi Liik Liikmete arv Omavalitsus Katusorganisatsioon Juhi nimi E-posti aadress Telefon 2. juhi nimi Muu info
HASPEL MEMMEDE RÜHM 12 SAUE VALD NISSI KULTUURIKESKUS KAJA VAHAR kaja.vahar@sauekultuur.ee 55578788 Mari Tomp rühma juhendaja
Loo lasterühm 1.klasside rühm 10 Jõelähtme Loo kool Mirjam Sirkas mirjamsirkas@gmail.com 5122487 Killu Tiigimäe 29 sööjat (lapsevanemad ka)
Keila Kultuurikeskuse naisansambel Lauljad 8 Keila Tiia Peenmaa tiia.peenmaa@keilakool.ee 5213497 sööjaid 6
Tabasalu Ühisgümnaasium 1.klass 16 Harku Tabasalu Ühisgümnaasium Astrid Väizene astrid.vaizene@tyg.edu.ee +3725040565 Reet Onton tel. 5143604
vanaemade tantsurüm TIIU tantsurühm 12 Kuusalu vald MTÜ V. Tormise Kultuuriselts Tiiu Aasa sisasilva@hot.ee 5532113 Silva Sisa sööjaid 13
Kallavere Keskkooli algklasside tantsurühm Lasterühm 20 Maardu linn Kallavere Keskkool Killu Tiigimäe killu.t@gmail.com 51924723 Toitu soovib 27 in
Lindaratas Naisrühm 12 Saku vald Saku Valla Huvikeskus Killu Tiigimäe killu.t@gmail.com 51924723 Toitu soovib 6 liiget
Särtsud 1.-3.kl segarühm 25 Saue vald Laagri Kool Mari Tomp mari.tomp@laagrik.edu.ee 555 78 788 Sille Kanter Sööjaid 25
Rukkilill naisansambel 8 Saue vald Saue Päevakeskus Liivi Lents Liivi.Lents@sauevald.ee 6595070 Tiiu Kuuskme 8 sööjat
Kose memmed Madli memmed 14 Kose Vallavalitsus Kose Päevakeskus Malle Lambasaar paevakeskus@kose.ee 55669338 Anne Jeedas sööjaid 10
Ansambel Mariann lauljad 6 Anija Kehra Rahvamaja Reet Männik juta.vainola@gmail.com 56950963 Kaisa Tiismaa
Kehra Lauluklubi Helin Lauljad 14 Anija Kehra rahvamaja Kaisa Tiismaa juta.vainola@mail.com 56950963 Juta Vainola 14 sööjat
padise kollektiivid . 80 Lääne-Harju . . merike@hol.ee 53428822 . .
Vääna Mõisakooli 1. klassi segarühm 1. klassi segarühm 22 Harku Vääna Mõisakool Heli Rannik heli.rannik@vaanakool.edu.ee 555 120 80 sööjaid 22
Keila kooli 1. klassi rahvatantsurühm Lasterühm 22 Harju Kaia Kärner kaia.karner@keilakool.ee 56662972 Sööjaid 23
Kuldne Sügis Memmed 8 Kose Vald Laine Koronen laine.koronen@mail.ee 56655904 8 sööjat
Kehra Gümnaasium 1. klass tantsijad 18 Anija vald Kehra Gümnaasium Monica Rämson monica.ramson@kehra.edu.ee 55604128 Riina Laande Soovin arvet
Vilistlased eakate ansambel 9 Saku Saku valla huvikeskus Sirje Ainsaar sirjeain@eki.ee 55615040 juhendaja Rein Tali
Alavere HELDA memmed 12 Anija vald Alavere Rahvamaja Maarika Tuttelberg orurahvatants@hot.ee 5145719
Oru tantsumemmed memmed 8 Kose vald Maarika Tuttelberg orurahvatants@hot.ee 5145719
Kernu tantsumemmmed rahvatants 12+1 Saue vald Kernu Rahvamaja Marju Teekivi marju@teekivi.ee 516 8200 13 sööjat
PL Klubi lauluansambel 9 Kuusalu vald Kalev Laagriküll kalevlaag@hot.ee 5162006
Kiili Ago ja Memmed seeniorid 8 Kiili vald Kiili Rahvamaja Triin Aas trns.triin@gmail.com 51909112 Virve Kütsen 8 sööjat
Saku Gümnaasiumi 1.klass Segarühm 26+2 Saku vald Saku Gümnaasium Marje Kaselaid marje.kaselaid@saku.edu.ee 53818105 Kristina Baumann 28
Tabasalu Memmed rahvatants 18 Harjumaa Harku Vald Ülle Urb ylle.urb@mail.ee 58052143 18 sööjat
Memmederühm "Kadri" Tantsijad 10 Anija vald Anija Vallas Kultuurikeskus Anu Mäeorg anumaeorrg@gmail.com 56220066