Töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning käsitöö ja kodunduse integreeritud ainekava rakendamine

Kuupäev: 21.10.2019
Kell: 09:30
Koht: Laagri Kool Veskitammi 22, Laagri, Saue vald, 76401 Harjumaa
Lae alla CSV
Nimi Perenimi Telefon E-post Firma Postistioon
Timo Nikitin 55588335 timo.nikitin@gmail.com Kurtna Kool
Raimo Saagpakk 5531952 rssraimo@gmail.com Vaida Põhikool
Raivo Lung 5535061 Raivo.Lung@tyg.edu.ee Tabasalu Ühisgümnaasium
Heldin Pajumägi 53545848 heldin.pajumagi@keilakool.ee Keila Kool
Annika Jukk 56610750 Annika.Jukk@jyri.edu.ee Jüri Gümnaasium
Urve Soomets 56577926 urve@laagrik.edu.ee Laagri Kool
Janar Soidla 5021262 janar.soidla@laagrik.edu.ee Laagri kool
Eve Rada 58315262 everada@hot.ee Kuusalu Keskkool
Rene Pedai 56653418 rene.pedai@keilakool.ee Keila Kool
Vladimir Fesetsko 5076344 voli1944@mail.ru Maardu gumnaasium
Krista Kuusk 58043263 krista.kuusk@gmail.com Aruküla Põhikool
Mart Almers 56605181 mart.almers@gmail.com Kolga Keskkool
Urmas Mark Mark 56903597 urmas@kuusalu.edu.ee Kuusalu Keskkool
Aron Lips 56621386 aron.lips@arukyla.edu.ee Aruküla Põhikool
Marge Korman 56952695 marge.korman@tyg.edu.ee Tabasalu Ühisgümnaasium tehnoloogia, projektõpe ja kodunduse õpetaja
Marge Korman 56952695 marge.korman@tyg.edu.ee Tabasalu Ühisgümnaasium
Pille Riimaa 56910720 pille.riimaa@tyg.edu.ee Tabasalu Ühisgümnaasium
Margit Krönström 58182193 margitka@hot.ee Kuusalu Keskkool
Epp Kevvai 529 1784 eppkevvai@gmail.com Kose Gümnaasium, Ardu Kool
Ulvi Valle 56491522 ulvivalle@gmail.com Laulasmaa Kool
Urmas Pohlak 5220005 urmas.pohlak@lookool.ee Loo Keskkool
Mardo Hoovi 58260007 mardo.hoovi@laulasmaakool.ee Laulasmaa Kool
Janika Lainemäe 58019574 janika.lainemae@kiili.edu.ee Kiili Gümnaasium
Laur Leetjõe 5288433 laur.leetjoe@gmail.com Raasiku Pk/Jüri Gümn
Kadi Komp 58545551 kadi.komp@kloogakool.ee Laulasmaa Kool Klooga koolimaja
Jaana Lainemäe 55633384 jaana.lainemae@padise.edu.ee Padise Põhikool
Urmas Orunurm 56685918 urmasorunurm@saue.edu.ee Saue Gümnaasium
Valmar Kaur +372 5251211 valmarkaur@saue.edu.ee Saue Gümnaasium
Monika Avalaid 56685430 monika.avalaid@aegviidu.edu.ee Aegviidu kool
Peedu Alas 53456338 peedualas@hotmail.com Haabneeme kool
Maarika Puust 5020908 maarika@haabneeme.edu.ee Haabneeme Kool
Anvar Hansson 56623398 anvar1223@hot.ee Kose Gümnaasium Infot pole
Inna Makovei 55582766 Inna.makovei@mgm.ee Maardu gumnaasium
Veikko Hallik Hallik 56626212 vekko@hot.ee Nissi Põhikool
Margit Alesmaa 5204020 margit.alesmaa@peetri.edu.ee Peetri Lasteaed-Põhikool
Dinibek Izbatõrov 5283807 dinibek.izbatorov@keilakool.ee Keila kool