Sündmustekalender

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

Kuupäev: 12.02.2022
Kell: 10:00
Koht: .
Viimsi Gümnaasium
Tüüp: olympiaadid
Liik: maakondlik
Omavalitsus: Viimsi vald
Korraldaja: .
Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor toimub laupäeval, 12. veebruaril 2022 kell 10.00–15.00 Viimsi Gümnaasiumis.
Registreerimine HOL kodulehel on avatud 10. veebruarini https://www.hol.ee/index.php?id=harjumaa-kalender&event_id=8891 11. veebruari hommikul saadan nimekirjad Tartusse ja siis enam õpilasi juurde ei saa lisada.

Kui juhendaja ja saatja õpetajad on erinevad, siis palun kirjutage õpetaja nimi, e-post ja telefon „Muu info“ lahtrisse. Õpilase saatjaks tohib olla AINULT hindaja-parandaja õpetaja. Autojuht ja lapsevanem ei saa olla. Iga kool paneb ka hindamiskomisjoni oma õpilastele saatjaks kaasa ka vähemalt ühe valvaja-parandaja õpetaja. Kui õpetajat ei ole panna, siis on korraldajal õigus teha paratamatuid otsuseid õpilaste osalemise osas. Palun õpetajad planeerige see päev valvamise ja parandamise jaoks.

Karantiinis või haiged õpilased saavad soovi korral lahendada ülesandeid Zoomis. Piirkonnavooru korralduslik info ja lapsevanema nõusoleku vormi näidis on kodulehel https://www.teaduskool.ut.ee/et/olumpiaadid/fuusikaolumpiaad .
Õpilane peab teavitama oma kooli aineõpetajat, et ta on määratud eneseisolatsiooni/karantiini. Kooli aineõpetaja teavitab sellest piirkondliku olümpiaadi korraldajat ning teaduskooli hiljemalt 11. veebruaril kl 16.00. Hiljem saadetud teavituse korral õpilane füüsikaolümpiaadi piirkonnavoorus osaleda ei saa.

Korraldaja organisatsioon: .
Ingrid Rõigas
Viimsi Gümnaasium

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

https://visitharju.ee/
https://www.facebook.com/Visitharju
https://forms.office.com/e/QAbM0VeVzJ