Harjumaa parimad abituriendid aastal 2020

Saku Gümnaasiumis ka sel aastal suurim arv medaliga lõpetajaid

Harjumaa Omavalitsuste Liidul on traditsioon tunnustada maakonna parimaid lõpetajaid. Sel aastal sai koolidesse toimetatud väike tänukaart õpilasele ja tema klassijuhatajale.
Harju maakonna 16-ne gümnaasiumi peale kokku on käesoleval aastal medaliga lõpetajaid 64. Kuldmedaleid 37 ja hõbemedalid 27.
Kõige rohkem ehk 18 medalit noppisid Saku Gümnaasiumi õpilased. Järgnesid Viimsi Gümnaasium 15 medaliga lõpetajat ja Maardu Gümnaasium 11 medaliga lõpetajat.
Suur tänu klassijuhatajad oma õpilaste toetamise eest! Suur tänu õpetajad, lapsevanemad ja pereliikmed tublide õpilaste kasvatamise eest!

Harjumaa medaliga lõpetajate nimed koos õpetajatega:
Jüri Gümnaasium
Alice Kardin hõbemedal
Grtete Eerikson hõbemedal
Iris Laanearu hõbemedal
Kirke Kotsar hõbemedal
Klassijuhatajad: Veronika Koppel ja Kristi Vimberg

Keila Kool
Rainer Viirlaid kuldmedal
Kaspar Marcus Paukson hõbemedal
Klassijuhataja: Kadri Ottis

Kiili Gümnaasium
Karl Erik Villems hõbemedal
Klassijuhataja Rauno Alev

Kose Gümnaasium
Ester Ojasaar kuldmedal
Mimi Kruusing kuldmedal
Klassijuhataja Liina Urgas

Loksa Gümnaasium
Sandra Vilumaa hõbemedal
Klassijuhataja Urve Toompuu

Loo Keskkool
Anete Liis Adul kuldmedal
Liis Laasberg kuldmedal
Jana Ogorodnik hõbemedal
Klassijuhataja Allar-Reinhold Veelmaa

Maardu Gümnaasium
Daniil Bragin kuldmedal
Daniil Leonov kuldmedal
Kristina Himitševa kuldmedal
Natalja Dorošenko kuldmedal
Sofja Sevalkina kuldmedal
Alexandra Efimova hõbemedal
Alisa Ralkevich hõbemedal
Anastassija Atškasova hõbemedal
David Solomatov hõbemedal
Dmitri Smirnov hõbemedal
Kristina Gorohhova hõbemedal
Klassijuhataja Anastasia Andros

Paldiski Ühisgümnaasium
Kristina Kavelitš kuldmedal
Klassijuhataja Siiri Kärp

Saku Gümnaasium
Gloria Sibold kuldmedal
Hanna Bulgarin kuldmedal
Helin Sinisaar kuldmedal
Kertuliis Kirs kuldmedal
Kätlin Jeedas kuldmedal
Laura Susanna Lätte kuldmedal
Leila Kinks kuldmedal
Made Järvekülg kuldmedal
Marten Männi kuldmedal
Merily Adams kuldmedal
Sandra Serena Sulin kuldmedal
Säde Järvekülg kuldmedal
Anette Karbus hõbemedal
Evelin Elstein hõbemedal
Laura-Liis Ulst hõbemedal
Marten Erik Johandi hõbemedal
Stiina Sammalkivi hõbemedal
Säde-Ly Malberg hõbemedal
Lennujuhendajad: Anna Kikkas ja Taivi Õigus

Saue Gümnaasium
Brigitta Toomingas kuldmedal
Gethe Maria Eljas kuldmedal
Kätlin Kiik kuldmedal
Liis-Beth Kivimäe kuldmedal
Maria Kristina Eerme kuldmedal
Klassijuhataja Külli Vita

Tabasalu Ühisgümnaasium
Carina Ruut kuldmedal
Klassijuhataja Kalli Hein

Viimsi Gümnaasium
Anne-Mari Dobrjanski kuldmedal
Caroly Abreldaal kuldmedal
Hedy Läets kuldmedal
Hele-Riin Hallik kuldmedal
Karoliina Smiltinš kuldmedal
Kätliin Gertrud Vilbo kuldmedal
Linda Ellen Toom kuldmedal
Maria Helena Sepp kuldmedal
Elisabeth Teener hõbemedal
Grete Maria Ivanov hõbemedal
Kirke Kadri Kaasik hõbemedal
Laur Lessel hõbemedal
Lukas Lessel hõbemedal
Minna-Liisa Herman hõbemedal
Roger Rikberg hõbemedal
Mentorid: Kristiine Kurema, Hille Eek, Kirsi Rannaste, Carmen Kõrvek (mentorid), Matthijs Quaijtaal, Liina Kitt, Merike Hindreus

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

http://www.hol.ee/see-ju-harju-harjumaa-turismi-logo
https://www.facebook.com/Harjumaa-Omavalitsuste-Liit-804690016376103/
http://www.opera.ee/lavastus/luikede-jarv/