Harjumaal on sel aastal 101 medalisti

Medaliga lõpetajaid on kõige rohkem Saku Gümnaasiumis.

Käesoleval aastal on medaliga lõpetajaid Harju maakonna 16 gümnaasiumi peale kokku 101. Kuldmedaleid on 52 ja hõbemedalid 49.

Kõige rohkem ehk 24 medalit noppisid Saku Gümnaasiumi õpilased – 14 kulda ja 10 hõbemedalit. Järgnevad Viimsi Gümnaasium 21 medaliga lõpetajaga (6 kulda, 15 hõbedat) ja Jüri Gümnaasium 15 medalistiga (6 kulda ja 9 hõbedat).

Harjumaa Omavalitsuste Liidul on traditsioon tunnustada maakonna parimaid lõpetajaid ja nende klassijuhatajaid, juhendajaid, õpetajaid, mentoreid. Sel aastal toimub tänusündmus Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones 16. juunil.

Suur tänu klassijuhatajad, lennujuhendajad ja mentorid oma õpilaste toetamise eest!
Suur tänu õpetajad, lapsevanemad ja pereliikmed tublide laste kasvatamise eest!

Harjumaa medaliga lõpetajate nimed koos õpetajatega:

Jüri Gümnaasium

Aliise Sikk - 12A, kuldmedal
Emili Nilender -  12A, kuldmedal
Henrik Hinn - 12A, kuldmedal
Rasmus Kalkun -  12A, kuldmedal
Sandra Villemson - 12A, kuldmedal
Elisabeth Tomingas - 12B, kuldmedal
Annika Villemson - 12A, hõbemedal
Helerin Link - 12A, hõbemedal
Kirsika Link  - 12A, hõbemedal
Lily Helen Joamets - 12A, hõbemedal
Anett Maiste - 12B, hõbemedal
Janno Hargisk - 12B, hõbemedal
Laura Aljas - 12B, hõbemedal
Mirell Karhu - 12B, hõbemedal
Pilleriin Tõnisson -  12C, hõbemedal

Õpetajad Kärt Kruuk ja Eliise Pajumets

Keila Kool

Betti Nora Raasman -  12H, kuldmedal
Erik Rajamäe - 12RE, kuldmedal
Hanna Brück  - 12RE, kuldmedal
Liisi Jaanverk - 12RE, kuldmedal
Melani Lisset Sõitja - 12RE, kuldmedal
Grete Lotta Vaho - 12H, hõbemedal
Carola Peet - 12RE, hõbemedal
Heneli Tamm - 12RE, hõbemedal
Jane Johanson - 12RE, hõbemedal
Karl Kajak - 12RE, hõbemedal
Markus Nigul - 12RE, hõbemedal

Õpetajad Karl-Henri Käämer ja Kairit Loodus

Kiili Gümnaasium

Catleen Koort - 12, kuldmedal
Martha Läänemägi - 12, kuldmedal
Mirjam Hiiekivi - 12, hõbemedal

Õpetaja Margit Kuldvee

Kose Gümnaasium

Laura Lokotar - 12, kuldmedal
Laura-Liisa Väli - 12, hõbemedal

Õpetaja Epp Tähe

Loksa Gümnaasium

Daniella Myallo - 12, hõbemedal

Õpetaja Linda Kask

Maardu Gümnaasium

Anastassia Tšumakova - 12, kuldmedal
Kristiina Ševtšenko -  12, kuldmedal
Sergei Smirnov -  12, kuldmedal
Aleksei Petrov - 12, hõbemedal
Jegor Tomin - 12, hõbemedal

Õpetaja Ljudmilla Dmitrijeva

Paldiski Ühisgümnaasium

Polina Kadushkina -  12, kuldmedal
Valeria Safarova - 12, kuldmedal

Õpetaja Enel Pärs

Saku Gümnaasium

Annabel Esperk - 12HU, kuldmedal
Lizeth Marii Salm - 12HU, kuldmedal
Marileen Nael - 12HU, kuldmedal
Mart Nael - 12HU, kuldmedal
Artur Järvan  - 12RE, kuldmedal
Emili Kriisa - 12RE, kuldmedal
Gloria Rannik - 12RE, kuldmedal
Greete-Liis Eerme - 12RE, kuldmedal
Henri Hanson -  12RE, kuldmedal
Katriin Saulus - 12RE, kuldmedal
Kirke Männik - 12RE, kuldmedal
Mari Tiitsu - 12RE, kuldmedal
Marimar Tuulik - 12RE, kuldmedal
Martin Leemet - 12RE, kuldmedal
Anette Ots - 12HU, hõbemedal
Merilin Nurme - 12HU, hõbemedal
Trinity Pärn - 12HU, hõbemedal
Janeli Arak - 12MAJ, hõbemedal
Sandra-Keitli Ruht - 12MAJ, hõbemedal
Jan Joonas Tuuna - 12RE, hõbemedal
Karmel Uuselu - 12RE, hõbemedal
Margarita Kopanitski -12RE, hõbemedal
Rauno Viil - 12RE, hõbemedal
Tim Jürgen Zaletajev - 12RE, hõbemedal

Õpetajad Olga Golubeva, Anneli Pihl ja Raigo Loide

Saue Gümnaasium

Ats Marek Tender - 12a, kuldmedal
Egert Hiie - 12a, kuldmedal
Karoliina Jürgens - 12a, kuldmedal
Kätlin Ots - 12a,  kuldmedal
Liilia Kärner - 12a, kuldmedal
Aaron Anders Jaani - 12b, kuldmedal
Anette Arulepp - 12b, kuldmedal
Mariliis Tarja - 12b, kuldmedal
Marten Mathias Jaani - 12b, kuldmedal
Martin Aava - 12b, kuldmedal
Miina-Triin Hanikat - 12b, kuldmedal
Paula Ojala - 12b, kuldmedal
Ines Aas - 12b, hõbemedal

Õpetajad Alli Salusaar ja Malle Liiv

Tabasalu Gümnaasium

Sandra Simone Jüriska -  kuldmedal
Emma Ettel Illisson - hõbemedal
Maarja Mihkelson -  hõbemedal
Marcus Pupart -  hõbemedal

Mentorid Ave Kallas ja Katrin Järvlepp

Viimsi Gümnaasium

Miriam Iris Maiste - kuldmedal
Oscar Moretti - kuldmedal
Kertu Nõmm - kuldmedal
Hanna Liisa Sulg - kuldmedal
Railin Viik - kuldmedal
Liisa Õim - kuldmedal
Gretel Abner - hõbemedal
Emma Haas - hõbemedal
Karina Hanniotti - hõbemedal
Rebecca Hanson - hõbemedal
Jonna Kivi - hõbemedal
Mattias Linholm - hõbemedal
Johanna Rael Nagel - hõbemedal
Eva-Maria Pajuri - hõbemedal
Maria Rander - hõbemedal
Pille-Riin Reinike -  hõbemedal
Emma Victoria Talvik - hõbemedal
Elisa Tamm - hõbemedal
Marta Toomsalu - hõbemedal
Grete Elisabet Trei -  hõbemedal
Susann Vahe - hõbemedal

Mentorid: Ivi Rammul, Merle Nestra, Eve Palm, Ingrid Rõigas, Ülle Pinnonen, Karmen Paul, Ingrid Hermet, Ruth Rappold, Viire Jagomägi, Kristiina Noormets
 

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

https://visitharju.ee/
https://www.facebook.com/Visitharju