Tunnustuskonkurss ,,Tervisetegu 2024'' ja ,,Tervisetegija 2024''

Harjumaa otsib Tervisetegijat 2024 ja Tervisetegu 2024

1. oktoobril algab nominentide esitamine Harjumaa Aasta Tegija tunnustuskonkurssidele. 

 Harjumaa Tervisetegija” on Harjumaa Omavalitsuste Liidu ja Harjumaa Tervisenõukogu poolt välja antav tunnustus, mille eesmärk on väärtustada ning avaldada tänu ühele või mitmele füüsilisele ja/või juriidilisele isikule, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on paikkonna tasandil panustanud silmapaistvalt harjumaalaste vaimse ja/või füüsilise tervise parendamisse, tervisega seotud ennetustegevusse, tervise väärtustamisse ning eeskujuks olemisse.

„Harjumaa Tervisetegu“ tunnustuse eesmärk on tõsta Harjumaal esile edukat vaimset ja füüsilist tervist toetavat tegevust, ettevõtmist, ehitist, ruumi või rajatist, tänu millele on kogukonnas paranenud või loodud soodsad tingimused terviseteadlikkuse tõusuks, riskikäitumise vähendamiseks ja tervisekäitumise parendamiseks.

"Harjumaa Tervisetegija 2024" ja „Harjumaa Tervisetegu 2024“ kandidaadid võib esitada iga maakonnas elav üksikisik või maakonnas tegutsev asutus, ettevõte ja mittetulundusühing.

Kirjalik esildis koos põhjendusega esitatakse Harjumaa Omavalitsuste Liidule läbi veebivormide. Vormid on leitavad siit alates 1. oktoober.

Ettepanekuid tiitlitele saab esitada  31. oktoobrini 2024.

Otsuse langetamisel arvestab tervisenõukogu kandidaadi tegevuse vastavust tunnustuse eesmärgile ning tegevuse mõjukust kogu maakonna ulatuses.

Tiitlid antakse välja 24. novembril toimuval pidulikul "Harjumaa Aasta Tegija 2024" tunnustusüritusel. 

 

Tunnustagem neid, kes on tunnustamist väärt! 

 

Tunnustusüritust aitavad korraldada: Harjumaa Omavalitsuste Liit, Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, Harjumaa Kodukant, LEADER tegevusgrupid Harjumaal 

 

Lisainfo:

Kerli Vilk
Harjumaa Omavalitsuste Liit

kerli.vilk@hol.ee

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

https://visitharju.ee/
https://www.facebook.com/Visitharju