Uudised

 • Otsime rahvatervise nõunikku!

  2. juuli 2024

  Töökoha põhieesmärgid on Harjumaa Omavalitsuste Liidule pandud rahvatervise valdkonna ülesannete täitmine, Harjumaal riigi tervishoiupoliitika elluviimisele kaasaaitamine, tervist ja heaolu toetava elukeskkonna kujundamine ning tervisedenduslike ülesannete täitmine ja koordineerimine.

 • Harjumaa kaunimad kodud on valitud

  21. juuni 2024

  Sel aastal juba 27. korda toimunud konkurss „Harjumaa kaunis kodu 2024“ on taaskord läbi saanud ning maakonna kaunimad kodud on välja selgitatud. Nii nagu alati, pakkus ka tänavune konkurss ahhetama panevat õiteilu ning rohkelt häid ideid ja emotsioone. Seekord oli võistlustules kümme objekti ning esikoht anti välja kolmes kategoorias – eramu, maakodu ja ühiskondlik hoone.

 • Harju XXIX Maakaitsepäev ja Paldiski kogukonnapäev

  20. juuni 2024

  Harju XXIX Maakaitsepäeva ja Paldiski kogukonnapäeva raames toimuvad linnaväljakul ja linnapargis pidulik rivistus, näidislahingud, politsei ja päästeameti demod, tehnikanäitus, töötoad. Avatud on kohvik ning kohal on LaulasmaaOTT oma parima valikuga.

 • Harjumaa laulu- ja tantsupidu „Meie vägi“ 9. juunil Keilas

  4. juuni 2024

  Vaid mõne päeva pärast toimub Harjumaa laulu- ja tantsupidu

 • Harjumaal on sel aastal 119 medaliga koolilõpetajat

  29. mai 2024

  Medaliga lõpetajaid on kõige rohkem Jüri Gümnaasiumis

 • Selgusid Harjumaa Aasta õpetaja 2024 finalistid galale “Eestimaa õpib ja tänab”

  21. mai 2024

  Selgusid Harjumaa Aasta õpetaja 2024 finalistid galale “Eestimaa õpib ja tänab”, mis toimub 5. oktoobril Jõhvi kontserdimajas.

 • Harjumaa omavalitsuste sammuvõistlus

  3. mai 2024

  1. mail algas juba kolmas kord toimuv Harjumaa omavalitsuste vaheline sammuvõistlus. Terve maikuu kestvast sammuvõistusest võtavad taaskord osa kõik Harjumaa omavalitsused, lisaks omavalitsusliit ja seekord eraldi ka Tallinna linna võistkond.

 • Harjumaa Omavalitsuste Liit ei toeta omavalitsuste rahastuse ümberkorralduskava

  26. aprill 2024

  Pressiteade 26. aprill 2024

 • Selle aasta Harjumaa teatripreemia laureaat on Rahvusooperi Estonia sopran Elena Brazhnyk

  11. aprill 2024

  Selle aasta Harjumaa teatripreemia saab Rahvusooperi Estonia sopran Elena Brazhnyk nimirolli eest Giuseppe Verdi ooperis „Jeanne d’Arc“ ja Ynioldi rolli eest Claude Debussy ooperis „Pelléas ja Mélisande“.

 • Harjumaa asub keskselt toetama mitteõppivaid ja -töötavaid noori

  15. veebruar 2024

  2023. aastal sügisel panid kõik Harjumaa kohalikud omavalitsused pead kokku ning esitasid läbi Harjumaa Omavalitsuste Liidu Riigi Tugiteenuste Keskusele kolm projektitaotlust, mille ühine eesmärk on mittetöötavate noorte tööalase konkurentsivõime ja haridussüsteemi lõimumise toetamine. Maakondlikult koordineeritud tegevuse, noorte heaolu spetsialistide professionaalse töö ning läbimõeldud võrgustiku- ja ennetustöö kaudu on projektide tulemusel suurenenud Harjumaa noorte motivatsioon ja konkurentsivõime ning 25% projektis osalenud abivajavatest noortest jõudnud tööturule.

 • Üle Eesti alustavad tööd maakondlikud haridusasutuste tervisedenduse koordinaatorid

  14. veebruar 2024

  Tervisekassa ja Tervise Arengu Instituut, maakondlikud arenduskeskused ja omavalitsusliidud alustasid koostööprojekti, mille käigus värvati kõikidesse maakondadesse tervisedendajad, kes hakkavad tegutsema oma maakonna haridusasutustega.

 • Harjumaa IV Omavalituspäeva korraldab Kiili vald

  12. veebruar 2024

  Harjumaa IV Omavalitsuspäev 25. oktoobril 2024 toimub Kiili vallas. Seekord on fookuses teema „Liikuvuse väljakutsed muutuva asustuse tingimustes“. Konverents toimub koostöös Tallinna Ülikooli ja Harjumaa Omavalitsuste Liiduga.

 • Meede maakonna arengustrateegias määratud eesmärkide täitmiseks (MATA) 2024-2027 avati uutel tingimustel

  23. jaanuar 2024

  Regionaal- ja põllumajandusministeerium ning Riigi Tugiteenuste Keskus (RTK) avasid 22. jaanuaril taotlusvooru, millest on taas võimalik taotleda raha maakonna arengustrateegias määratud eesmärkide täitmiseks (MATA). Harju maakonnas suunatakse maakonna arengustrateegia toetusvahendid aastateks 2024-2027 hariduslike erivajadustega lastega seotud teenuste välja arendamiseks ja kodulähedaste õppekohtade arvu suurendamiseks. Harjumaal kogutakse MATA projektide ettepanekuid selle aasta alguses samaaegselt maakonna arengustrateegia tegevuskava ja kohalike omavalitsuste investeeringute kavade uuendamisega.

Kontaktid

Harjumaa Omavalitsuste Liit

Sirge tn 2, 10618 Tallinn
Tel: 615 0352
E-post: info@hol.ee
reg nr 80195199

vaata asukohakaarti siit

https://visitharju.ee/
https://www.facebook.com/Visitharju