Kool |
Juhendaja õpetaja nimi |
Osalejad |
PJK |
Svetlana Šilenok, Tatjana Kuzovkina |
Johanna Hirve ();
Aleksandr Tšernõš ();
Nilo Reitsakas ();
Joann Sibul ();
Marje Ehastu ();
Laur Teiva ();
Desire Lepik ();
Mia Maria Hinnobert ();
|
Paldiski Vene Põhikool |
Valentina Volkova |
Чернощоков Михаил (8. klass);
Северина Алена (8. klass);
Безрукова Эльвира (8. klass);
Сатс Кирилл (8. klass);
Романов Григорий (9. klass);
Ермичова Дарья (9. klass);
Вишняков Даниил (9. klass);
Виноградова Дина (9. klass);
|
Kolga |
Reet Soosaar |
Emily Laurend (8.kl);
Anna-Elisabeth Hunga (8.kl);
|
Peetri Lasteaed -Põhikool |
Niina Nikitina, Jelena Neroda, Tatjana Simonyn |
Kevin Alles (9);
Mark Daniel Teder (9);
Enelis Kertu Kuld (9);
Marianne Loogma (9);
Georg Särki (8);
Laura Trumm (8);
Maksim Jermakov (8);
|
Viimsi Kool |
Valentina Reinhold |
Diana Keller (9);
Camilla Kütt (9);
Maksim Viyanskiy (9);
|
Laagrikool |
Jekaterina Krivorutska |
Mihkel Rannut (9 klass);
Ander -Joosep Kose (9klass);
Ralf Rasmus Pappel (9 klass);
Mark Toompuu (9 klass);
Richard Randma (9 klass);
Emilia Gontsar (9 klass);
Natalja Gontsar (8 klass);
Martin Nõmm ();
Andre Aarela (8 klass);
Gert Tammearu (9 klass);
|
Kiili Gümnaasium |
Darja Dudareva |
Marie Emilia Kolkhonen (6a);
Kristian Piir (6a);
Robert Tamme (6a);
|
Tabasalu Kool |
Natalia Borissova,Ülle Laas |
Christin Moona (8E);
Karolina Kaldmets (8E);
Lisanna Jürgens (9F);
Kerolin Lahe (9F);
Kenri Benrot (8E);
Kerdo Põldma (8E);
Mathias Sarapuu (8E);
Kasper Toomemets (8E);
|
Aruküla Põhikool |
Leena Möls |
Liedemann, Kristofer (9);
Pärl, Mattias (9);
Raudlam, Mikk-Joonas (9);
Ränk, Richard (9);
Kajanen, Erika (8);
Kink, Carola (8);
Sassiad, Karmo (8);
Golubev, Kirill (8);
|
Gaia Kool |
Dmitri Djuženkov |
Eliise Õnneleid Karlson (8);
Adeele Puust (9);
Oskar Ilves (9);
Sander Tamme (9);
Robert Otsing (8);
Vincent Veike (9);
Rein Jõgisman (9);
|
Paldiski Ühisgümnaasium |
Šiman, Irina |
Arm, Milana (9 klass);
Jalakas, Katrin (9 klass);
Jalakas, Kersti (9 klass);
Mirosnitsenko, Tanel (9 klass);
Pispanen, Aljona (9 klass);
Ulp, Daniel (9 klass);
Valujeva, Varvara (9 klass);
Matveeva, Alexandra (8 klass);
Minilgalina, Anastasia (8 klass);
|
Loksa Gümnaasium |
Margit Järve |
Laura Lindemann (9. kl);
Markus Loomus (9. kl);
Daaniel Timtšenko (9. kl);
Cristofer Telegin (9. kl);
|