NUPUTA Harjumaa eelvoor

Kuupäev: 01.02.2018
Kell: 12:30
Koht: Aruküla Kool
Lae alla CSV
Nimi Perenimi Telefon E-post Firma Postistioon
Marko Järve Rae vald
Marleen Õunamaa Rae vald
Kadriann Kummer Rae vald
Gabriela Constance Reigo Rae vald
Loretta Parker Rae vald
Helena Carmen Udu Jõelähtme
Stella Olek Jõelähtme
Pärno Mihkel Lõhmuste Jõelähtme
Liisi Olman Jõelähtme
Iti Mari Pillesson Jõelähtme
Ronja Niine Lõhmuste Jõelähtme
Mark Weber Jõelähtme
Mia-Liis Karu Raasiku vald
Hanna Maria Olek Raasiku vald
Isabel Summel Raasiku vald
Markus Laas Raasiku vald
Kristjan-Peeter Ivask Raasiku vald
Kirke Loik Raasiku vald
Mayro Mett Raasiku vald
Christofer Toom Kose vald
Kristofer Põder Rae vald
Kerli Raudmägi Rae vald
Kristel Liiv Kose vald
Laura Mia Mikk Rae vald
Heinrich Tammiste Kose vald
Joanna Maria Kärk Rae vald
Eliisabet Filatov Kose vald
Mona Karoli Kuris Rae vald
Hannuk Vernik Rae vald
Oto-Ben Karjamaa Kose vald
Eleriin Torjus Kose vald
Age Toomet Kose vald
Mark Koort Harku vald
Mattias Pärl Raasiku vald
Annabel Lokna Harku vald
Anete Paenurm Raasiku vald
Viktoria Kaasik Harku vald
Risto Raudmägi Rae vald
Ugo Melis Saue Lumine
Kertu Sassiad Raasiku vald
Elly Sirtse Kuusalu vald .
Laura Aavik Harku vald
Aveli Aavik Raasiku vald
Elina Langi Saue Külm
Liisa Riin Linno Kuusalu vald .
Adeele Aljaste Saue Talv
Uku Aasrand Kuusalu vald .
Kevin Källo Jõelähtme
Karut Luur Jõelähtme
Markus Ring Jõelähtme
Johannes Ojala Jõelähtme
Matthias Pahkma Jõelähtme
Richard Ränk Jõelähtme
Andreas Alaveer Jõelähtme
Anett Soosaar Harku vald
Susanne Ruumet Harku vald
Rico Praks Harku vald
Mihkel Tingas Harku vald
Sarah Nehari Harku vald
Martin Pajumaa Harku vald
Kris-Robin Metsoja Harku vald
Mari Kalkun Rae vald 7. klassi võistkond - 3 õpilast
Emma Kruusimäe Saue vald
Keitlin Kase Saue vald
Carol Liis Grüner Saue vald
Stenar Niinemets Saue vald
Karl-Erik Roostfeldt Lääne-Harju
Eliise Raamat Lääne-Harju
Klenn Kala Lääne-Harju
Roland Sats Lääne-Harju
Aleksander Aruoja Lääne-Harju
Kardo Kahk Lääne-Harju
Aleksandra Kamberg Lääne-Harju
Jesper Joala Harku vald
Tauri Trell Harku vald
Andre Sepp Harku vald
Oliver Olli Harku vald
Henry Liht Kose vald -
Henri Konnimois Kose vald -
Marta Enni Kose vald -
Kaur Tuule Kose vald -
Joonatan Arm Kose vald -
Kretlin-Lisee Kivistik Kose vald -
Liisa Lusti Harjumaa -
Karl Kalkun Harju Osaleb 5-6 klassi võistkond
Ken-Martin Mardim Anija vald
Shajana Kobozeva Anija vald
Merilin Asumets Anija vald
Jörgen Estam Harku Vallavalitus registreeritud Jörgen Latt- perekonnanimi vale, palun maha võtta
Hugo Latt Harku Vallavalitus
Jörgen Latt Harku Vallavalitus
Martin Paist Harku Vallavalitus
Sonja Tõnisberg Harku Vallavalitus
Sandri Segasaar Saue
Pärli Kilusk Saue
Risto Pernits Saue
Ainar Leedu Saue
Laura Reitsnik Saue
Kregor Kallaste Saue
Uko Nõulik Saue
Arabella Reisberg Saue
Kert Kaspar Kirss Saue
Robin Rebane Saue
Grete Soon Saue
Andra Ojapõld Saue
Mona Michal Saue
Kuldar Paalberg Kuusalu vald
Allen Larin Kuusalu vald
Maarja Katherine Link Kuusalu vald
Karl Tobias Valdmann Kuusalu vald
Marko Eduard Tagoma Kose vald -
Merlin Mehikas Kose vald -
Karl Gerhard Kevvai Kose vald -
Rauno Püü Kuusalu vald
Jaak Priilinn Kuusalu vald
Jarko Toomvap Kuusalu vald
Aaron Hakkaja Saue vald
Simona Rõõmusaar Saue vald
Reelica Šmoilov Raasiku vald
Mairo Trump Raasiku vald
Anne-Mai Adamberg Raasiku vald
Silver Erik Sepp Saku -
Ramon Egert Valgma Saku -
Jaak Krusell Saku -
Miia Triin Binsol Saku -
Paul Kang Saku -
Emma Katariina Kaare Saku -
Anette Ärm Saku -
Gregory Kibus Rae vald
Jakob Luts Rae vald
Jelena Todurova Rae vald
Mirko Lainevool Rae vald
Adele Metsniit Rae vald
Marten Teder Rae vald
Kaarel Raude Saku vald
Oskar Märtin Rae vald
Pille-Riin Kruus Saku vald
Joosep Fingling Saku vald
Ats Kanarbik Saku vald
Lenna Migur Saku vald
Kristiin Sagur Saku vald
Laura-Liis Kruus Saku vald
Laura-Lisette Räni Viimsi
Märt Rikken Viimsi
Karl Kukk Viimsi
Kaspar Kallaste Viimsi
Oskar Liinev Viimsi
Henri Ääremaa Viimsi vald
Axel Daar Viimsi
Claudia Matt Viimsi vald
Oliver Ney Viimsi 4
Nele Lisette Hera Viimsi vald
Brita Melinde Ploom Viimsi vald
Carmen-Kätrin Piho Viimsi vald
Richard Piho Viimsi vald
Anette Anger Viimsi vald
Terle Tõnsau Saue vald -
Andrus Ehrpais Saue vald -
Kurmet Kutti Saue vald -
Marleen Mikker Saue vald -
Priidik Kiilberg Saue vald
Ken-Martti Piibar Saue vald
Mia Emilia Rõõmusaar Saue vald
Kelli Puhm Saue vald
Brita Männaste Saue vald
Maarius Sild Lääne-Harju vald
Adriana Kiviselg Lääne-Harju vald
Tanel Mirošnitšenko Lääne-Harju vald
Maido Paltsmar Lääne-Harju vald
Rando Villand Lääne-Harju vald
Laura Tõnisson Lääne-Harju vald
Lisette Loos Lääne-Harju vald
Lisett Hansen Anija vald
Carmen Kaalo Anija vald
Mark Unger Anija vald
Martin Teppan Anija vald
Kristofer Apri Keila linn
Mari Meigas Keila linn
Andeli Puusepp Keila linn
Egert Kelder Keila linn
Frederik Pärlin Keila linn
Oliver Grauen Keila linn
Stefan Honga Keila linn
Annabel Sälik Kose vald
Liis Kannik Kose vald
Kaspar Matkur Kiili vald ei ole
Hendrik Kose Kiili vald ei ole
Nora Männilaan Kiili vald ei ole
Kristofer Luik Kiili vald ei ole
Luise Lotta Sarv Kiili vald ei ole
Karolina Kravets Kiili vald ei ole
Kerstin Üksvärav Kiili vald ei ole
Mirtel Kiisa Jõelähtme Vallavalitsus
Hanna Marii Roostar Jõelähtme Vallavalitsus
Josua Barz Jõelähtme Vallavalitsus
Mari Moor Jõelähtme Vallavalitsus
Egert Möll Saue ei ole
Mariin Laigu Saue ei ole
Sebastian Kaldlaur Saue ei ole
Melanie Fuks Saue ei ole
Joosua Soomets Kose
Liis Siren Kose